Alūksnē šoziem sasnidzis 42 centimetrus dziļš sniegs, Mixnews.lv

Alūksnē šoziem sasnidzis 42 centimetrus dziļš sniegs

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 7. februārī plkst. 09:10

Valsts austrumos turpina augt sniega sega, Alūksnē tās biezums sasniedzis 42 centimetrus, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) veiktie mērījumi, ziņo BNS.

Kopš trešdienas vakara sniega sega šeit kļuvusi par pieciem centimetriem biezāka. Alūksnes apkaimē vietām ir vēl par dažiem centimetriem dziļāks sniegs.

Daugavpils lidostā sniega segas biezums pagājušajā naktī audzis no 8 līdz 11 centimetriem, savukārt Jaunpiebalgas novada Zosēnos sniega kārtas augstums sasniedzis 32 centimetrus. Cēsu apkaimē saglabājas aptuveni 17, Skrīveros - 12 centimetru dziļa sniega sega.

Valsts rietumu pusē un Rīgā pagājušajā naktī nav snidzis, Kurzemē un Zemgalē saglabājas 1-9 centimetrus bieza sniega kārta, Kurzemes rietumu piekrastē sniega praktiski nav, bet Rīgā ir aptuveni pieci centimetri sniega.

Gaisa temperatūra LVĢMC novērojumu tīklā astoņos rītā bija no +0,5 grādiem Daugavpilī līdz -7,7 grādiem Dobelē. Starptautiskajā lidostā "Rīga" tobrīd bija -7,1 grāds un bieza migla ar redzamību 250 metru, tādēļ nevar nosēsties lidmašīnas.

Foto: baltictravelnews.com

Komentāri