Meksikā deviņus gadus veca meitene laidusi pasaulē bērnu, Mixnews.lv

Meksikā deviņus gadus veca meitene laidusi pasaulē bērnu

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 7. februārī plkst. 11:37

Meksikā par māti kļuvusi deviņus gadus veca meitene, trešdien paziņoja amatpersonas, ziņo LETA-AFP.

Varasiestādes šobrīd meklē jaundzimušā tēvu - kādu 17 gadus vecu pusaudzi. Meitene, kura tiek identificēta kā Dafne, ar ķeizargrieziena palīdzību 27.janvārī Meksikas Halisko štatā laidusi pasaulē 2,7 kilogramus smagu un 50 centimetrus garu meitenīti.

Topošā māte grūtniecības laikā nebija vērsusies pie mediķiem un, ierodoties slimnīcā, jau gandrīz bija sākušās dzemdības.

Ārsti nolēmuši veikt ķeizargriezienu, jo tas bijis drošāk gan mātei, gan bērnam.

Slimnīca par notikušo informēju varasiestādes.

Vārdā neminēts avots Halisko štata prokuratūrā ziņu aģentūrai AFP pavēstīja, ka saskaņā ar jaunās mātes teikto viņa seksuālās attiecībās iesaistījusies brīvprātīgi.

Meitene un viņas bērna tēvs bijuši pāris. Uzzinājis, ka meitene ir mātes cerībās, pusaudzis piedāvājis viņai dzīvot kopā, taču Dafne atteikusies. Taču prokuratūras oficiālais Horhe Vilasenors pārstāvis notikušo raksturoja kā izvarošanas vai bērna seksuālas izmantošanas gadījumu.

Dafnes māte atklājusi, ka viņas meita stāvokli palikusi astoņu gadu vecumā. Kāds izmeklēšanai tuvu stāvošs avots pavēstīja, ka Dafne nāk no lielas ģimenes, un viņa ir viens no 12 bērniem. Viņas vecāki ir šķīrušies. Saskaņā ar Veselības ministrijas datiem, Meksikā ik gadu par mātēm kļūst 480 000 meiteņu vecumā no 14 līdz 18 gadiem.

Komentāri