Klasiskajā spēlē "Monopols" gludekļa figūriņu nomaina kaķis, Mixnews.lv

Klasiskajā spēlē "Monopols" gludekļa figūriņu nomaina kaķis

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 7. februārī plkst. 12:53

Populārajā galda spēlē "Monopols" parādījies jauns spēles kauliņš – kaķis. Tas nomaina gludekli, kurš tagad dosies "pensijā". Par to, ka gludekli nomainīs kaķis, kļuva zināms pēc interneta balsojuma "Save Your Token", kuru rīkoja "Monopola" ražotājkompānija "Hasbro" savā "Facebook" lapā, ziņo UPI, atsaucoties uz firmas oficiālo paziņojumu.

Online- balsošana par jauno „Monopola” varoni notika no 2013.gada. Balsojumā piedalījās 120 valstu pārstāvji. Kaķis ieguva 31% balsu. Tai pat laikā tika balsots arī par gredzenu, helikopteru, robotu un ģitāru.

Paralēli ar jaunā varoņa izraudzīšanu, notika arī balsošana par līdzšinējo kauliņu saglabāšanu. Lielāko balsu skaitu ieguva skotu terjers (29%), tādejādi nodrošinot sev vietu "Monopolā". Vismazāko balsu skaitu (8%) ieguva gludeklis.

"Hasbro" pārstāvji paziņoja, ka kaķis iepriecinās visus šī dzīvnieka cienītājus, kuri spēlē "Monopolu". "Mums ir nedaudz žēl šķirties no gludekļa, bet esam pārliecināti, ka kaķis iepatiksies spēlētājiem, un kļūs par tik pat leģendāru varoni kā pārējie," paziņoja uzņēmumā.

Klasiskajā "Monopola" spēles komplektā ir kauliņi – uzpirkstenis, automašīna, cepure, ķerra, kuģis, zābaks...un tagad arī kaķis. Paredzams, ka komplekti ar kaķi pārdošanā nonāks 2013.gada beigās. Acīmredzot gludeklis no šī brīža kļūs par kolekcionēšanas objeku.

"Monopols" tiek ražots 111 valstīs, un izdots 43 valodās.

Foto: lat.mixnews.lv

Komentāri