Pirmdiena nav grūta diena: trešdienās sievietes izskatās vissliktāk, Mixnews.lv

Pirmdiena nav grūta diena: trešdienās sievietes izskatās vissliktāk

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 11. februārī plkst. 18:16

Izrādās, lielākā daļa sieviešu pirmdienās jūtas vecākas par saviem gadiem, raksta ārvalstu prese, atsaucoties uz žurnālu "Focus". Taču patiesībā viņu sajūtas ir maldinošas: visvairāk grumbu rodas trešdienās ap 15.00-16.00, proti, pēc brīvdienām un darba dienu stresa.

Šādi savā pētījumā secinājuši britu kosmētikas firmas "St. Tropez" analītiķi, kuri aptaujāja divus tūkstošus britu sieviešu. Firma ražo profesionālus autoiedeguma līdzekļus.

Turklāt trešdiena ir ne tikai neveiksmīgākā diena ādai un pašsajūtai, sievietes to uzskata arī par vistresaināko dienu. Divas trešdaļas aptaujāto atzinās, ka dienas otrajā pusē viņu darbaspējas strauji samazinās. Šī diena ādu negatīvi ietekmē arī tādēļ, ka pusdienas laikā ļoti gribās apēst kaut ko saldu.

Ādas izskatu ietekmē arī citi faktori, piemēram, nepietiekams miegs, jo vidēji sievietes guļ vien sešas stundas un 43 minūtes, un alkohola lietošana brīvdienās. Tā lietošana "uz sejas" ir redzama līdz 72 stundām, jo, kā uzsver firmas kosmetoloģe Nikola Džosa, alkoholā ir ne mazums kaitīgo toksīnu.

Taču pēc pētījuma rezultātiem vislabākā diena ir piektdiena, tad 60% sieviešu jūtas vislabāk. Un arī sejas āda izskatās vislabāk. Iespējams, tas ir tādēļ, ka to uztur endorfīni, kuri izstrādājās ceturtdienu vakaros seksa laikā, uzsver "Focus".

Foto: no vietnes sabrinadix.com

Komentāri