Karostas cietums iekļūst pasaules neromantiskāko viesnīcu topā, Mixnews.lv

Karostas cietums iekļūst pasaules neromantiskāko viesnīcu topā

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 14. februārī plkst. 19:55

Liepājas Karostas cietums

Karostas cietums Liepājā izpelnījies otro vietu pasaules vismazāk romantisko viesnīcu topā. Pirmajā vietā - slavenais Amsterdamas lētais hotelis, bet topu noslēdz pieczvaigžņu viesnīca, kurā šķir laulības, raksta "kasjauns.lv"

Portāls "travel.cnn.com" sastādījis astoņu pasaules visneromantiskāko viesnīcu topu, kurā nav iespējams domāt par romantiskākam vakariņām sveču gaismā un intīmu divvientulību.

Par Liepājas Karostas cietumu rakstīts: "Šajā padomju laika cietumā viesi būs aizņemti, cenšoties izdzīvot, paciešot apsargu inkvizīciju un vingrošanas nodarbības pagalmā. Viņiem nebūs laika uztraukties par to, ka viņus pametis mīļotais."

1.vietu ieguvusi Amsterdamas viesnīca "Hans Brinker Budget Hotel". Šis lētais hotelis ievērību izpelnījies gan ar savu betona sētu, gan bāru pagrabā, kurā nav svaiga gaisa un citām ekstrām, kas līdzinās cietuma interjeram. Par 15 latiem diennaktī iespējams piedzīvot blusas, aukstumu, siltā ūdens trūkumu un netīrību. 2. vietu, kā jau minēts, ieguvusi Liepājas Karosta.

3.vietā iekļuvis jauniešu hostelis Ķīnā "Xi’an Youth Capsule Hotel", kurā viesiem tiek piedāvāts pārgulēt kapsulā. Mīļotajam vieta tur diez vai varētu atrasties.

4.vietā iekļuvusi somu viesnīca "New Valamo Monastery", kuras numuriņus drīzāk var saukt par askētiskām klostera cellēm. Arī tur pasniegtais ēdiens ir kā bada gados.

5.visneromantiskākajā viesnīcā "Propeller Island City Lodge", Vācijā, gultu vietā ir zārki. Savukārt 6. un 7. vietā ir iekļuvuši divi Amerikas hoteļi – "Nickelodeon Suites Resort" un "Hotel Tomo", kuri var sajūsmināt bērnus, bet ne viņu vecākus, jo viesiem visu laiku uzmācas vesels lērums nemierīgu animācijas filmu varoņu – bruņurupuči Ņindzjas, mutanti, atnācēji no kosmosa un citi nešķīsteņi.

Pēdējo – 8.vietu ieņem visnotaļ solīda Nīderlandes pieczvaigžņu viesnīca "Divorce Hotel, various locations". Ievērību hotelis izpelnījies ar savu apkalpojošo personālu – juristu un advokātu armiju, kas hoteļa viesiem bez problēmām noorganizēs laulību šķiršanu nedēļas nogales brīvdienās.

Foto: liepājniekiem.lv, diena.lv

Visneromantiskākā pasaules viesnīca "Hans Brinker Budget Hotel" (Nīderlande)

Komentāri