Pārsteidzoši tieva modele paziņo, ka ir pilnīgi vesela un labā formā , Mixnews.lv

Pārsteidzoši tieva modele paziņo, ka ir pilnīgi vesela un labā formā (2)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 14. februārī plkst. 22:43

Īru topmodele Roze Purčela trešdien "Instagram" tīklā izplatīja savu foto, kas izsauca sašutuma vētru viņas pielūdzējos. Modele tika kritizēta kā pārāk izkāmējusi, ko gan viņa pati noliedza atbildot, ka ir lieliskā formā un veselīga, raksta "kasjauns.lv"

Skaistajai brunetei ir 22 gadi un jau ilgāku laiku viņa darbojas modeļu biznesā. Ļoti plašu atpazīstamību viņa gan vēl nav guvusi, taču savā dzimtajā Īrijā ir ļoti pieprasīta. Vakar jaunā sieviete izplatīja savu foto, kurā redzama apakšveļā. Viņas augums ir ļoti slaids, un vairāki kritiķi pauda, ka tas jau ir slimīgi tievs.

фото

Pati Roze medijam "Irish Sun", komentējot šo foto, sacīja, ka viņa ir atlētiska un viņai patīk tādai būt. Roze ēdot vismaz divas reizes dienā un neliedz sev arī saldumus. "Instagram" tīklā foto ātrumā guva apmēram 150 "like".

Rozes fani sadalījās divās frontēs – vieni sacīja, ka Rozes augums nav vērtējams kā pārlieku tievs, citi savukārt neskopojās ar ne pārāk glaimojošiem komentāriem.

"Starp izdilušu un vienkārši slaidu ķermeni ir atšķirība! Rozes augums ir ļoti iedvesmojošs," rakstīja kāda meitene.

Savukārt citas modeles norādīja uz Rozes pārlieko tievumu.

"Viņas kājas ir pārāk vājas, nav arī krūšu un dupša," izteicās kāda Rozes kolēģe.

Foto: ekrānšaviņš no video, Instagram

VIDEO: Īru topmodele Roze Purčela

Komentāri 2
cFyLEjjJtpirms 5 gadiem
Many thanks for an iecnrdible publish, would read your others content. many thanks for your thoughts on this, I felt a lttle bit struck by this article. Thanks again! You earn an excellent moment. Displays the beauty through wonderful info here. I believe if a greater number consideration for it that way, they'd have a better time period obtain the suspend ofing the matter.
enokspirms 6 gadiem
kaulu kambaris , nav jābūt mediķim,lai noteiktu diagnozi - anoreksija. Te jau der teiciens,slima un neārstējās!