Keitija Perija "Grammy" balvu pasniegšanā nohipnotizē žurnālistu ar dziļu dekoltē, Mixnews.lv

Keitija Perija "Grammy" balvu pasniegšanā nohipnotizē žurnālistu ar dziļu dekoltē

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 15. februārī plkst. 11:44

TV žurnālists Raiens Sīkrests nespēja atraut acis pat intervijas brīdī tiešajā ēterā. Tieši tas arī bija iemesls, kāpēc "Grammy" organizatori pieprasījuši ierasties mazāk seksualizētos tērpos, ziņo kasjauns.lv.

Keitijas Perijas zaļās "Gucci" kleitas dekoltē piesaistīja arī sarunu šova vadītājas Elenas Dedženeresas uzmanību. Kamēr viņa vaļā muti pētīja dziedātājas dotumus, Dedženeresas dzīvesbiedre Portija de Rossi šķita nedaudz samulsusi un bikli novērsa skatienu.

фото

Vienaldzīga pret Perijas kleitu un dekoltē redzamajiem apaļumiem, nepalika arī TV šova vadītāja Elena Dedženeresa un viņas dzīvesbiedre Portija de Rossi.

Pērn līdzīgā situācijā nonāca Kristina Agilera. Pat ASV valsts sekretāre nespēja atturēties, nepaskatījusies tuvāk uz dziedātājas dekoltē...

фото

Pikantais momentuzņēmums tapa Vašingtonā, kur Agilera godināta par labas gribas vēstnieces darbu ANO programmā, kas cīnās pret badu visā pasaulē. "Neuztraucies, Hilarij, mēs visticamāk arī paskatītos," tā par šo fotogrāfiju jokoja ārzemju prese.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri