Visaukstākā šonedēļ būs nakts uz piektdienu, Mixnews.lv

Visaukstākā šonedēļ būs nakts uz piektdienu

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 3. februārī plkst. 14:39

Šīs nedēļas pirmajā pusē gaidāms sals, bet nedēļas izskaņā Latvijā atkal ieplūdīs siltākas gaisa masas un tiek prognozēts atkusnis, atklāja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Virs Baltijas jūras esošā ciklona ietekme mazināsies, tāpēc pakāpeniski paaugstināsies atmosfēras spiediens. Tas nozīmē, ka šonedēļ biežāk uzspīdēs saule un nokrišņu daudzums mazināsies - atsevišķas dienas tie vispār nav gaidāmi.

Turpmākajās dienās ir gaidāms sals, kad naktīs gandrīz visā valstī gaisa temperatūra būs zem 0 grādiem, bet austrumu rajonos gaiss atdzisīs līdz pat mīnus 10, mīnus 13 grādiem. Dienas laikā stabilu salu sinoptiķi prognozē tikai valsts austrumu daļā, bet jūras piekrastē gaisa temperatūra var būt ap 0 grādiem.

Auksta nakts gaidāma no trešdienas uz ceturtdienu, kad termometra stabiņš noslīdēs līdz mīnus 10 grādiem, un nakts no ceturtdienas uz piektdienu būs visaukstākā, kad austrumu rajonos būs mīnus 12, mīnus 13 grādu sals.

Līdz nedēļas vidum tas pierims. Taču nedēļas izskaņā laikapstākļus noteiks ziemeļos esošais ciklons, kas atnesīs brāzmaināku vēju, nokrišņus un siltās gaisa masas. Dienas laikā atkusnis gaidāms jau gandrīz visā valsts teritorijā.

Komentāri