Krievijā leļļu izrādē plāno nogalināt Obamu, Mixnews.lv

Krievijā leļļu izrādē plāno nogalināt Obamu

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 3. februārī plkst. 13:44

Krievijā Altaja novada amatpersonas noliegušas medijos izskanējušos apgalvojumus par kādā šī reģiona kultūras namā gatavoto leļļu teātra iestudējumu, kurā paredzēta ASV prezidenta Baraka Obamas nogalināšanas aina, ziņo LETA-TV DOŽDJ.

"Tiek gatavota svētku programma Masļeņicas svētkiem, bet šāda iestudējuma tajā nav," sacīja Čarišas kultūras nama administrācijas pārstāvis.

"Nekādi iestudējumi ar Baraka Obamas lelles nogalināšanu vai sadedzināšanu netiek gatavoti. (..) Ir noticis pārpratums, jo radio ēterā viens no aktieriem lika lietā neveiksmīgu salīdzinājumu un kā sliktā varoņa piemēru minēja amerikāņu prezidentu. Mediji situāciju nepareizi saprata un uzpūta," skaidroja Altaja novada kultūras pārvaldes preses sekretārs.

Mediji iepriekš ziņoja, ka Barnaulas radiostacijas "Serebrjanij Doždj" pārraidē bērnu svētku vadītājs Jevgēņijs Golovins klāstījis par gaidāmo Masļeņicas izrādi, kurā personāžs "antisankciju" Petruška nogalinās ASV prezidentu Baraku Obamu.

"Mums šogad Petruška nebūs vis vienkāršs, bet gan "antisankciju". Viņš nogalinās Obamu. Petruška taču ir šā brīža raižu teātra personāžs. Lūk, bija muižnieki un seržanti. Viss, ko krievu tauta gribēja izsmiet, tas viss bija Petruškā. Tāpēc mēs esam tradīcijas rāmjos," Golovina teikto citē portāls "Amik.ru".

Komentāri