Krievu politiķis: Putina vietā uz Minsku atbraucis viņa dubultnieks (FOTO), Mixnews.lv

Krievu politiķis: Putina vietā uz Minsku atbraucis viņa dubultnieks (FOTO) (6)

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 12. februārī plkst. 13:03

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs apgalvo, ka Krievijas prezidenta Vladimira Putina vietā uz pārrunām Minskā ieradies viņa dubultnieks. Par to viņš paziņoja mikroblogošanas vietnē Twitter.

"Dubultnieku uz Minsku aizsūtījuši. Gadījumam – ja tur ir lamatas," uzrakstīja Navaļnijs un publicēja Putina (vai viņa dubultnieka) bildi.

Kā raksta joinfo.ua, vairāki žurnālisti kas strādā notikuma vietā, un blogeri pamanījuši, ka Putins izskatās dīvaini.

Komentāri 6
lvantiglobalistipirms 2 gadiem
Interesanti kā ar pěrtķa dubultnieku var noslěgt kādu līgumu,bet kaut gan ar pašu mongoli arī neko nenoslěgsi,jo viņś savus solījumus un līgumus tā pat nepilda.Vai nav vienalga kas atbrauc !?
antiglobalistipirms 4 gadiem
Interesanti sanāk.Miera sarunās piedalās moskallis,zili pelēkie,berešainie un tikai viens no viņiem ir ar lietu sastīts -Porošenko. Tātad Ja jau moskaļiem nav nekādas saistības ar karu Ukrainā (Dombasā),un viņi savu karaspēku Ukrainā nav ieveduši ,tad kādēļ vispār kaut kāds urla piedalās šajās sarunās !? Ko tur dara vācieši ,un ko tur darīja Francūži ? Ja jau Doņeckas ''tautas republika '' tik sparīgi aizstāv savu teritoriju ,un pat māk izgatavot kasešu ieročus no zila gaisa - kāpēc šajās sarunās šie seperātisti,teroristi nepiedalījās.Galu galā fašists putins apgalvo ka viņam un Krievijai ar to nav saistības, un ka tik vai tā sarunas tomēr ir jāakceptē ''Doņeckas tautas republikas pārstāvjiem""',un pēdējais vārds būs viņu pusē.
Respektīvi pamiers būs ,bet apsolīt to nevar. Tomēr kaut kas ir panākts ,un jābrīnās kāpēc pamiers netiek izsludināts uzreiz,bet gan tikai svētdien.Tad jau iznāk ka līdz svētdienai var oficiāli turpināt nogalināt.Teroristi Doņeckā taču nav teikuši ka piekrīt pamieram.Tas ir tā pat kā strīdu ģimenē risinātu kaimiņi kuri teiksim tiekas vietējā pirtiņā pieaicinot ģimenes galvu ,lai samierinātu vainīgos,bet skandāla vaininiekus pat neiztaujājot.Tātad tie kas šajās sarunās piedalās ir 100 % vainīgi pie notiekošā.Savādāk nemaz nevar būt.


Sevišķi interesanti ir tas ,ka ASV šoreiz stingri pateica ,ka ņems dalību šajā karā ,un Putins pieslapināja bikšeles.Galu galā tas tā kā būtu skaidrs. Ja moskaļi sāktu karot ar ASV ,tad paredzētā moskaļu ekonomijas sabrukšana realizētos divos gados.Patreiz moskaļiem būtu jābonkratē sešu,septiņu gadu laikā .No kraha moskaļus var glābt tikai Rietumu pasaules noteikumu pieņemšana.Tātad Putinam tomēr būs jāatsakās no saviem uzskatiem ,un saviem apgalvojumiem ka Rietumi Krieviju taisa par vergu zemi.Krievija vēlas savu jauno pasaules kārtību ,bet Rietumi savukārt savu.Kurš šajā gigantu spēlē uzvarēs rādīs laiks.Putins ļoti labi saprot ka ātomieroču pielietošana problēmu neatrisinās ,jo tādā gadījumā vairs nebūs pasaulē ko paverdzināt.Abu lielvaru sapnis par virskundzību izgaist kā pūpēžu dūmi.Tikai vajag atcerēties vienu .Vienam ir jāpiekāpjas .lai panāktu mieru,bet par patreizējo pamieru nāk smiekli.Tas būs tikai uz laiku,jo katrs savu pakaļu sitīs pret zemi ar lielāku plaukšķi vēlēdamies pārspēt otru
holmspirms 4 gadiem
Tieši jau tāpēc,ka ir vajadzīgas prāta spējas,diemžēl ar ko orģināls nespēj izcelties.
1