Policists no Ventspils Ryanair lidmašīnā notver satrakojušos puskailu vīrieti (VIDEO), Mixnews.lv

Policists no Ventspils Ryanair lidmašīnā notver satrakojušos puskailu vīrieti (VIDEO)

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 20. februārī plkst. 10:44

Publiskajā telpā izskanēja informācija par incidentu ar trakojošu pasažieri aviokompānijas Ryanair lidmašīnā lidojuma laikā Rīga-Dublina, informē Ventspils pašvaldībā.

Kā izrādījās, trakojošo pasažieri savaldīja un aizturēja Ventspils pilsētas pašvaldības policijas inspektors Jānis Kripševics, kurš atradās lidmašīnā.

Pašvaldības policija bija saņēmusi informāciju no Pašvaldības policijas inspektora Jāņa Kripševica, kurš atvaļinājuma laikā šā gada 10. februārī plkst. 22.25 ar aviokompānijas Ryanair lidmašīnu reisā FR 1977 izlidoja no Rīgas uz Dublinu. Aptuveni pēc stundu ilga lidojuma lidmašīnā bija jūtams pasažieru satraukums, ko bija radījis kāds neadekvātas uzvedības vīrietis lidmašīnas salona aizmugurējā daļā. Stjuartu mēģinājumi nomierināt satrakojušos puskailu vīrieti nedeva rezultātu. Policijas darbinieks vērsās pie viena no stjuartiem, piedāvājot savu kompetencei un sagatavotībai atbilstošu palīdzību, kas sākumā tika atteikta. Situācijai un draudiem pastiprinoties, policijas darbinieks saņēma atļauju no stjuarta aizturēt trakojošo vīrieti. Dzirdot sarunu ar stjuartu, palīdzību piedāvāja vēl kāds pasažieris.

Pielietojot speciālos cīņas paņēmienus, trakojošais vīrietis tika sagūstīts un sasiets ar drošības jostām. Trakojošais vīrietis tika turēts līdz lidmašīna piespiedu kārtā nolaidās Dānijas lidostā, kur aizturēto nodeva Dānijas policijas darbiniekiem.

Komentāri