Liepājas Karosta - viena no pasaulē neparastākajām tūristu naktsmītnēm, Mixnews.lv

Liepājas Karosta - viena no pasaulē neparastākajām tūristu naktsmītnēm

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 25. februārī plkst. 19:52

ASV ceļojumu portāls "Premier Travel USA" starp desmit pasaulē neparastākajām tūristu naktsmītnēm iekļāvis arī Liepājas Karostu, ziņo LETA.

Portāls izraudzījies desmit "mežonīgas, dīvainas un brīnišķīgas" nakšņošanas vietas, kas piedāvā "nelielu piedzīvojumu dvesmu, kuru tu varbūt visu laiku esi meklējis".

"Piedzīvojumi ir sastopami dažādā veidā. Dažkārt kā pārgājiens pie šļūdoņa, dažkārt tā ir pelde tirkīzzilā jūrā. Ik pa laikam tā vienkārši ir palikšana neparastā vietā, kas neatbilst nekādam aprakstam, kur piedzīvojumi rodas tieši tajā vietā, kur tu noliec savu galvu," raksta portāls.

Starp desmit neparastākajām naktsmītnēm "Premier Travel USA" iekļāvis arī Karostas cietuma viesnīcu Liepājā.

"Vai tu esi pats savas sliktās uzvedības upuris? Vai tu esi pelnījis sodu? Tu vari skaļi smieties, bet šī reālā cietuma viesnīca ne tikai liks tev pārdomāt savu pagātni, bet arī apiesies ar tevi kā ar cietumnieku, par kādu tu varētu kļūt, ja reiz nonāktu konfliktā ar nepareizajām varasiestādēm," teikts portālā.

"Tavas maltītes būt tādas pašas kā īstajiem cietumniekiem, kas ilgi cietuši šajās pašās sienās (no kuriem daudzi pirms izkļūšanas tika nogalināti ar šāvienu galvā). Tu gulēsi aiz aizrestotām durvīm telpā, kurā ir tikai pats nepieciešamākais. Sargi izkliegs pavēles, rupji lamāsies un sodīs ar fiziskiem vingrojumiem, ja tu uzdrīkstēsies nepakļauties," raksta autors.

Foto: www.i-mantojums.lv

Komentāri