Kurinot plīti, sieviete aizdedzina sevi, Mixnews.lv

Kurinot plīti, sieviete aizdedzina sevi

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 4. martā plkst. 12:11

Zemgalē 79 gadus veca sieviete guvusi apdegumus, kad, kurinot plīti, aizdegušās viņas drēbes, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Sieviete guvusi vēdera un kāju apdegumus.

Aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši izsaukumu par diviem cilvēkiem, kuri, ilgstoši atrodoties lietū, pamatīgi nosaluši. Abi cietušie bijuši alkohola reibumā.

Rīgas reģionā 73 gadus vecs vīrietis atrasts guļam lietus laikā uz ielas. Mediķi viņam konstatējuši arī galvas traumu. Vīrietis ar ķermeņa atdzišanu nogādāts slimnīcā.

Tāpat Vidzemē 58 gadus vecs vīrietis sēdējis lietū aptuveni stundu. Reibuma iespaidā vīrietis nav spējis piecelties, kā rezultātā arī pamatīgi nosalis.

Vidēji smagā stāvoklī slimnīcā nogādāts kāds 56 gadus vecs kurzemnieks, kurš nakts tumsā sajaucis traukus un netīšām iedzēris etiķa esenci.

Vīrietis uzreiz pie mediķiem nevērsās, kā rezultātā viņam sākusies vemšana un caureja. Tāpat mediķi pēc ierašanās konstatēja, ka vīrietim ir mutes dobuma ķīmiski apdegumi.

Vidzemē 58 gadus vecam vīrietim, krāmējot malku, uz pēdas uzkritis bluķis. Mediķi vīrietim konstatējuši pēdas kaula lūzumu un viņš nogādāts slimnīcā.

Savukārt citur Vidzemē piecus mēnešus veca meitenīte nokritusi no gultas un atsitusi galvu pret grīdu. Mediķiem aizdomas par galvas smadzeņu satricinājumu. Mazulis nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1171 izsaukumu, no tiem 150 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Komentāri