McDonald’s maina ēdienkarti, Mixnews.lv

McDonald’s maina ēdienkarti (2)

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 4. martā plkst. 14:34

Ātrās ēdināšanas ķēdes "McDonald’s" ēstuvēs Latvijā, sākot no trešdienas, ierasto ikdienas ēdienkarti rītos nomainīs savādāka brokastu ēdienkarte, informē "McDonald’s" vadītājs Baltijas valstīs Vladimirs Jaņevskis.

Tas nozīmē, ka no rītiem darbosies tikai brokastu ēdienkartes piedāvājums, savukārt ierastā "McDonald’s" ēdienkarte būs pieejama pēc brokastlaika beigām.

Ēdienkartē iekļauts dabīgais jogurts ar svaigām ogām, kafija, tēja, sulas un citi dzērieni, sviestmaizes ar vistas gaļu vai cūkgaļu un svaigiem dārzeņiem, plašs sviestmaižu "McMuffin" klāsts ar brokastīs iecienītajām olām, bekonu un sieru, kā arī "McToasts".

Pirmais restorāns, kur pieejama brokastu ēdienkarte, ir "McDonald’s" restorāns Juglā, Brīvības gatvē 434A. Tuvāko nedēļu laikā tā pakāpeniski tiks ieviesta arī citos "McDonald’s" restorānos visā Latvijā, atzīmē Jaņevskis.

Bet "McDonald's" mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Marius Stonkus informē, ka brokastu ēdienkarte "McDonald's" ēstuvēs tiks ieviesta līdz maija sākumam. Tā būs pieejama kopumā deviņās no 11 "McDonald's" ēstuvēm Latvijā. Darba laika dēļ brokastu piedāvājums nebūs "McDonald's" restorānos tirdzniecības centrā "Alfa" un tirdzniecības centrā "Spice".

Jaņevskis norāda, ka Latvija ir otrā no Baltijas valstīm, kurā pieejama brokastu ēdienkarte. Pirms diviem gadiem "McDonald’s" to sāka piedāvāt Igaunijā, kur brokastu piedāvājums īsā laikā ieguva plašu popularitāti iedzīvotāju vidū. 2015.gadā "McDonald’s" sāks piedāvāt brokastu ēdienkarti arī Lietuvā.

Stonkus stāsta, ka "McDonald's" piedāvā brokastu ēdienkarti lielākajā daļā Eiropas valstu, tostarp Vācijā, Lielbritānijā, Zviedrijā, Polijā un citur. "Pēc brokastu ēdienkartes ieviešanas apmeklētāju skaits rīta stundās "McDonald's" restorānos Igaunijā aizvien pieaug. Piemēram, 2014.gadā tas pieaudzis par 8%."

Komentāri 2
meitenepirms 3 gadiem
Pilnīgi garām! Ja grib piedāvāt ko jaunu - super! Bet tas, ka nevar dabūt burgerus no rīta ir pilnīgs sviests. Ticu, ka daudz klientu būs vīlušies un šitas triks neaizies.
dakterspirms 3 gadiem
Cik slimam ir jābūt la ēstu tik veselībai bīstamu GMO pārtiku kā MCDonald'?