Vāciešus satrauc neparasta gaisma pie debesīm, Mixnews.lv

Vāciešus satrauc neparasta gaisma pie debesīm

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 16. martā plkst. 14:09

Policija Vācijas dienvidos saņēmusi vairākus satrauktus zvanus no vietējiem iedzīvotājiem, kuri svētdienas naktī debesīs redzējuši gaismas lokus, ziņo LETA-DPA.

Nav zināms, kas bija kustīgās gaismas lodes avots, pirmdien sacīja eksperti.

"Tas varēja būt krītošs meteorīts," sacīja Eiropas Kosmosa aģentūras eksperts Gerhards Drolshāgens. "Tas nav nekas neparasts."

"Vairāki desmiti satrauktu iedzīvotāju ziņoja, ka redzējuši gaismas zibsni debesīs," sacīja Minhenes policijas pārstāvis.

Par gaismas uzliesmojumu dienestiem ziņoja apmēram 100 Bādenes-Virtembergas iedzīvotāji. "Mēs neesam konstatējuši nekādus bojājumus," apstiprināja Štutgartes policijas runasvīrs.

Līdzīgus ziņojumus saņēmuši arī likumsargi pie Vācijas robežas ar Šveici un ar Franciju. Zvanītāji no Frankfurtes norādīja, ka esot redzējuši gaismu uz dienvidiem no Vācijas lielākās lidostas. Taču gaisa satiksmes kontrolieri to netika redzējuši, uzsver kompānija "Deutsche Flugsicherung".

"Mūsu gaisa satiksmes kontrolieri radarā neko neredzēja, un neviena no mūsu lidmašīnām nav pazudusi," sacīja uzņēmuma pārstāvis.

Komentāri