ASV māte sarīko meitai ballīti ar seksu, narkotikām un alkoholu, Mixnews.lv

ASV māte sarīko meitai ballīti ar seksu, narkotikām un alkoholu (3)

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 16. aprīlī plkst. 11:09

ASV kāda Džordžijas štata iedzīvotāja - 35 gadus veca māte Reičela Lihnerda – zaudējusi aprūpes tiesības par saviem pieciem bērniem pēc tam, kad tika arestēta pie nepiedienīgas ballītes sarīkošanu savai meitai pusaudzei.

Sieviete sarīkojusi meitai ballīti, kurā bija atļauts lietot alkoholu un narkotikas, kā arī spēlēt Tvisteru bez apģērba. To viņa pastāstīja anonīmo alkoholiķu sanāksmē. Savukārt sanāksmes organizatori nolēma par to ziņot policijai.

Noskaidrojās, ka Reičelas bērni vecumā no četriem līdz sešpadsmit gadiem bija kopā ar tēvu, bet vecākā meita jautāja, vai nevar uzaicināt ciemos draugus. Sieviete neiebilda.

Jaunieši dzēra alkoholu un smēķēja marihuānu. Vēlāk Reičela piebiedrojās ciemiņiem un spēlēja ar viņiem Tvisteru, būdama kaila. Pēc tam viņa nodarbojās ar seksu ar 18 gadīgu puisi vannā. Atgriezusies pie jauniešiem, viņa sāka publiski apmierināt sevi ar seksa rotaļlietām.

фото

Pēc izmeklētāju versijas, sieviete pamodās naktī, ieraugot sev blakus 16 gadīgo meitas draugu.

Meita vēlāk paskaidroja, ka jūtas vainīga, taču piebilda, ka puisis ir gribējis viņas māti, nevis viņu pašu.

Rezultātā pusaudzim netika izteiktas apsūdzības par izvarošanu, jo nav pierādījumu. Sievieti arī nevainoja intīmās attiecības ar nepilngadīgo, jo viņam bija 16 gadi un dzimumakts notika ar puiša piekrišanu.

Reičela sākotnēji tika arestēta, taču viņa iemaksāja 3,2 tūkstošus dolāru un tika atbrīvota. Tāpat viņai atņemtas bērnu aprūpes tiesības.

Foto: Columbia County Sheriff's Office

Komentāri 3
hmmmpirms 4 gadiem
Nu re, tās ir normāli, bet gejus gan mums nevajag, jo tie tak nav tādi kā mēs- heteroseksuālie ;)
vecispirms 4 gadiem
GRIBU - 3.2 tūkst. $,ko vare'tu jebkurā brīdī iemaksāt - ja KAS.
Vijapirms 4 gadiem
Vai tas ir tas ko mēs arī gribam? Jo Amerika taču mums ir paraugs