Pēc baikeru asinspirts Teksasas restorānā policija atrod 1000 ieroču (FOTO), Mixnews.lv

Pēc baikeru asinspirts Teksasas restorānā policija atrod 1000 ieroču (FOTO)

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 21. maijā plkst. 14:09

ASV policija Teksasas restorānā, kurā konkurējošu motociklistu bandu apšaudē gāja bojā deviņi cilvēki, atradusi vairāk nekā 1000 ieroču, ziņo LETA-DPA.

Ieroči, kuri atrasti restorāna "Twin Peaks" virtuves zonā, tualetēs un zem soliem, atstāti pēc apšaudes. Svētdien notikušajā incidentā bija iesaistīti pieci konkurējoši motociklistu grupējumi.

фото

фото

фото

"[Tas] sabiedrībai liecina, ka tie nav klubi, bet noziedzīgas bandas, kuras šeit ieradās ar vardarbīgiem nodomiem vai motīviem," norādīja policijas pārstāvis.

Atrasti tika kabatas naži, kaujas naži, nūjas, tircienšautene AK-47 un bruņuvestes. Ieroči bija pamesti līdz ar pusapēstiem hamburgeriem, pusizdzertām "margaritām" un alus pudelēm, kas bija noklātas ar bandu simboliem.

Piecas konkurējošās motociklistu bandas svētdien sapulcējās restorānā un izraisīja kautiņu, kurā tika laisti darbā arī šaujamieroči un naži. Vēlāk sadursmes turpinājās restorāna autostāvvietā.

Policija saistībā ar incidentu arestēja 170 cilvēkus. Tajā tika ievainoti 18 cilvēki.

фото

Visiem 170 arestētajiem izvirzītas apsūdzības par iesaistīšanos organizētajā noziedzībā. Notikušo policija atzinusi par masu slepkavību, jo gājuši bojā vairāki cilvēki.

фото

Komentāri