Baltkrievu pusaudžus no "patērētāju attieksmes" atradinās darba nometnēs, Mixnews.lv

Baltkrievu pusaudžus no "patērētāju attieksmes" atradinās darba nometnēs (2)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 19. februārī plkst. 14:08

Lai Baltkrievijas pusaudžus atradinātu no "patērētāju attieksmes", tur vasarās plānots izveidot darba un atpūtas nometnes, pavēstīja nozares amatpersonas, piebilstot, ka patlaban tiek pieslīpēts atbilstošs Ministru kabineta nolikums, ziņo LETA-NEWSRU.

14 līdz 18 gadus veci pusaudži tiks sūtīti ne tikai uz veselības stiprināšanas, bet arī uz "darba un atpūtas" nometnēm, teikts dokumentā, kuru vēl 18.janvārī parakstījis premjerministrs Mihails Mjasņikovičs.

Nometnēs pusaudžiem vairākas stundas dienā būs jāstrādā "izglītības, celtniecības, apkārtējās vides aizsardzības un lauksaimniecības jomās". Ideja par darba nometnēm radusies, domājot par "pusauga slaistu" pāraudzināšanu.

"Bērniem ir jāpelna līdzekļi pašiem priekš sevis, lai viņos mazāk audzinātu patērētāju attieksmi. Pilsētās mēs audzinām dīkdieņus," norādīja Iedzīvotāju atveseļošanās, sanatoriju un kūrortu ārstniecības republikāniskā centra direktors Nikolajs Mazurs.

Darba nometnes tiks izveidotas visā Baltkrievijas teritorijā, vienīgi Černobiļas AES avārijā cietušajos apvidos to nebūs. Pusaudži atpūtīsies un strādās tikai ar vecāku atļauju.

Foto: no vietnes mfa.gov.by

Komentāri 2
da nupirms 6 gadiem
Vasarās ir arī citas lietas, ko darīt, ne tikai aliņus dzert.. Nespried pēc sevis...
Robinspirms 6 gadiem
Pie mums, Latvijā arī tādas jāieviešs. Bet pilsētās bez vecāku atļaujas prasīšanas, jo tāpat pusaudži vasaras brīvlaikos pilsētās neko medara, dzer alu, garlaikojas un nodarbojas ar muļķībām!