Pētījums: Vairums Latvijas iedzīvotāju filmas izvēlas skatīties mājās, Mixnews.lv

Pētījums: Vairums Latvijas iedzīvotāju filmas izvēlas skatīties mājās

фото

Kaleidoskops | 2015. gada 15. jūnijā plkst. 19:51

Apmēram seši no desmit Latvijas interneta lietotājiem atzīst, ka filmas labprātāk skatās mājās, liecina elektronikas uzņēmuma "Samsung Electronics Baltics" veikts "Snapshots" pētījums.

Minot galvenās priekšrocības filmu baudīšanai mājas apstākļos, aptaujātie sauc iespēju ietekmēt skatīšanās laiku un apvienot to ar citām nodarbēm, sēdvietas un ekrāna novietojumu, kā arī plašo filmu izvēli un iespēju kopīgi ar draugiem un ģimeni pavadīt brīvo laiku.

Kā liecina pētījuma rezultāti, lai arī respondenti norāda, ka kinoteātra apmeklējums ir kā izklaides notikums, deviņi no desmit aptaujātajiem atzinuši, ka tas aizņem vairāk laika nekā filmas vērošana mājās, tāpat 74% respondentu kinoteātra apmeklējums ir pārāk dārgs prieks, bet to, ka seansa laikā filmas skatīšanos traucē citi kino apmeklētāji, atzinuši 67% aptaujāto.

"Televīzijas tehnoloģiju attīstība piedāvā skatītājam mājās izbaudīt kvalitāti, pēc kuras kādreiz tiecāmies, apmeklējot kinoteātri," pētījuma rezultātus komentē "Samsung Electronics Baltics" sadzīves elektronikas biznesa vadītājs Baltijā Viktors Markuls.

Komentāri