Lady Gaga savam ratiņkrēslam devusi vārdu - Emma, Mixnews.lv

Lady Gaga savam ratiņkrēslam devusi vārdu - Emma

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 20. februārī plkst. 14:54

Popdīva Lady Gaga, kura veselības problēmu dēļ atcēlusi "Born This Way Ball" koncertturneju, ieguvusi jaunu pārvietošanās līdzekli – ratiņkrēslu, kuru pati nosaukusi par Emmu.. Par to dziedātāja pavēstīja savā "Twitter" profilā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Lady Gaga februārī saviem faniem atklāja, ka tūres laikā gūtās traumas dēļ cieš no hroniskām sāpēm un vairs nespēj staigāt.

"Pēdējā mēneša laikā ir kļuvis arvien ļaunāk. Es lūdzu, kaut tiktu dziedināta. Es slēpu to no saviem darbiniekiem. Es negribēju apbēdināt savus brīnišķīgos fanus. Un tomēr, pēc pagājušās nakts uzstāšanās es nespēju staigāt un to nespēju joprojām," klāstīja Lady Gaga.

Lai arī dziedātāja bija pārliecināta, ka viņai ir tikai locītavu iekaisums, ārsti konstatējuši, ka viņas stāvoklis ir daudz ļaunāks – Lady Gagai konstatēts gūžas saišu plīsums, kas steidzami jāoperē. Lady Gaga menedžments paziņoja par pēdējo 22 "Born This Way Ball" tūres koncertu atcelšanu, uzsverot ka dziedātājai būs jāievēro atveseļošanās režīms.

Kā ziņo izdevums NME, tūres koncertu atcelšana dziedātājai izmaksāšot ap 12,7 miljoniem latu. Pateicoties tūrei, kuras ietvaros uz 85 koncertiem pārdoti vairāk kā 1,6 miljoni biļešu, Lady Gaga līdz šim nopelnījusi aptuveni 108,2 miljonus ASV dolāru.

Foto: Natasha Shi, MIX MEDIA GROUP, fashiontime.ru

Komentāri