Gada labākā skolotāja pārguļ ar savu audzēkni, Mixnews.lv

Gada labākā skolotāja pārguļ ar savu audzēkni (3)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 21. februārī plkst. 20:29

Pedagoģe Ērika Depalo no Ņūdžersijas 2011.gadā ieguva titulu "Gada skolotāja". Pateicībā par audzēkņu novērtējumu, skolotāja arīdzan pauda savas simpātijas pret vienu konkrētu skolēnu, ar viņu pārguļot, raksta "kasjauns.lv"

Depalo tiesas zālē savu vainu atzina un tas ļāva tiesnesim piešķirt maigāku sodu, nekā tas būtu ierasts šādos gadījumos. Skolotāja saņēma trīs gadus nosacīti un uzraudzību mūža garumā. Ironiski, ka tieši pēc 15 gadiem viņa varēs iesniegt apelāciju par uzraudzības atcelšanu.

Depalo būšot arī jāiziet psihologu kurss. Viņai tiks atņemta skolotājas licence, un viņa arī nedrīkstēs vairs ieņemt nekādus amatus valsts iestādēs.

Balvu kā labākā skolotāja Ņūdžersijā Depalo saņēma 2011.gadā, bet pirmo reizi arestēta pagājušā gada oktobrī aizdomās par netiklajām darbībām.

"Es biju pārsteigts," stāsta Rietumorendžas skolēns Arnolds Ajondo. "Viņa bija ļoti tuvās attiecībās ar saviem skolēniem un mums visiem viņa patika. Pēc stundām mēs vienmēr varējām doties pie viņas, ja vajadzēja palīdzību."

Savukārt cits, jau skolu absolvējis students, Šons Deiviss stāsta:

"Viņa flirtēja ar saviem skolēniem. Bet sliktākajā gadījumā, ja kāds par viņu kaut nedaudz pajokoja, viņa kļuva ļoti agresīva."

Foto: ekrānšaviņš no "westorange.patch.com"

Komentāri 3
pedagoģepirms 5 gadiem
Skolotāja,protams, ir cilvēks un drīkst darīt ko vēlas, izņemot, krimināli sodāmas darbības (kā visi cilvēki). Pedofilija nav tā lieta, ko cilvēki drīkst darīt.
studentspirms 5 gadiem
a kas, skolotāja nav cilvēks. nedrīkst kniebties!?

es tādu skolotāju labprāt drāztu
ghjpirms 5 gadiem
es nesapratu, kas ir ironiski? Ja varetu pēc 16 gadiem, tad butu kkas savadak?