Reibušu mūķeņu bariņš laužas iekšā krogā pēc tā slēgšanas (VIDEO), Mixnews.lv

Reibušu mūķeņu bariņš laužas iekšā krogā pēc tā slēgšanas (VIDEO)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 23. februārī plkst. 08:58

Kāds īru paba īpašnieks saņēmis 450 latu sodu par to, ka pēc iestādes darba laika beigām bārs turpinājis izsniegt alus kausus kuplam pulkam mūķeņu. Pret rītu desmitiem Kristus līgavu izvēlās no kroga cilvēka cieņu pazemojošā skatā.

Kāda Listovelas (Īrijā) kroga īpašnieks Velša kungs nu spiests maksāt 700 eiro sodu, ko tam piestādīja vietējā policija. Incidents ar mūķeņu dzeršanu notika pagājušā gada 30.jūlijā, kad Listovelā norisinājies labdarības pasākums. Dienas laikā todien vietējā stadionā pulcējās vairāk kā tūkstotis mūķeņu tipiskajā apģērbā tērptu cilvēku – gan vīrieši, gan sievietes.

Akcijas mērķis bija gan uzstādīt Ginesa pasaules rekordu kā lielākajam "mūķeņu" skaitam vienuviet, gan arīdzan vākt naudu palīdzībai tiem cilvēkiem, kuru prātus apsēdušas domas par pašnāvību. Mērķis cēls un guva plašu atbalstu no vietējiem iedzīvotājiem. Tomēr pēc tam, kad akcija tika fiksēta kā izdevusies, vairāki simti šo mūķeņu devās uz vietējiem krogiem nobaudīt kādu stiprāku dzērienu.

Vienā no šādiem krogiem vairāki desmiti "mūķeņu" nevēlējās pārtraukt dzeršanu arī pēc paba darbalaika beigām. Bāra īpašnieks, redzot kasē ieplūstam lielu naudu, turpināja cienāt klientus, taču tas Īrijā ir pretlikumīgi.

Kad ausa saule, uz ielas pie bāra pavērās apokaliptiska aina: "mūķenes" krietnā reibuma stāvoklī izvēlās uz ielas – cits ar alus kausiem, cits tikai pačurāt... Protams, nekavējoties ieradās arī policija, kura pirmajā piegājienā konstatēja 51 piedzērušos Kristus līgavu; dažus svinētājus arestēja.

Pēc brīža policija saņēma atkārtotu izsaukumu uz to pašu vietu, šoreiz vācamā stadijā bija vēl 21 "svētā māsa".

Krodzinieks Velša kungs nupat notikušajā tiesā sacīja, ka pirmajā policijas vizītē saņēmis aizrādījumu par pretlikumīgām darbībām, tāpēc esot lūdzis apmeklētājus atstāt krogu. Taču tad, kad policisti bija spiesti ierasties otrreiz, viņa nesot bijis uz vietas – krodzinieks savus neizturīgākos klientus esot ar savu auto vizinājis uz mājām.

Skaidrojot, kāpēc desmitiem viņa klientu atradušies uz ielas ar alus kausiem rokās, Velša kungs sacīja, ka viņi gaidījuši izsauktos taksometrus un savu vainu nekārtībās neredz. Vēl vairāk – viņš norādīja uz nepietiekošo taksometru skaitu nelielajā pilsētiņā: tovakar strādājuši vien 10 takši!

Velšam nu būs jāmaksā sods 450 latu apmērā, taču kopumā tās dienas mūķeņu akcija savākusi tūkstošiem eiro cilvēkiem, kurus nepieciešams atrunāt no pašnāvības.

Foto: thismamashops.blogspot.com

Komentāri