Kuriozi - nešķaudi, ja zodz!, Mixnews.lv

Kuriozi - nešķaudi, ja zodz!

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 25. februārī plkst. 20:48

Kāds maza veikaliņa zaglis, iespējams, būtu izsprucis no soda, ja viņš uz "darbu" nebūtu ieradies apsirdzis, ziņo portāls "kasjauns.lv"

Viņš pāris stundas, kamēr apsargi un policisti rakstīja protokolus un apsekoja viņa aptīrīto veikaliņu, stāvēja aizslēpies aiz aizkariem. Ja zagli nepievarētu šķavas, viņš no nozieguma vietas būtu veiksmīgi aiztinies.

To, ka veselības jāseko līdzi ne tikai godīga darba darītājiem, bet arī ļaundariem, apliecina, kāds apsardzes kompānijas "G4S Latvia" apsarga kuriozais stāsts, kuru viņš uzticējis apsardzes kompānijas mājaslapai internetā. Katrā ziņā tas ir pamācošs stāsts tagad, kad Latvijā plosās gripas epidēmija.

"Drošības risinājumu kompānijā "G4S Latvia" esmu nostrādājis jau gandrīz desmit gadus un interesantu stāstu ir sakrājies ļoti daudz. Viens no kuriozākajiem gadījumiem, kas nāk prātā saistās ar kādu izsaukumu ziemā, kad visi ļaundari apslimuši ar gripu un šķauda vienā baltā gabalā," stāsta kompānijas apsargs.

"Trauksmes signāls atskanēja pustrijos naktī un mūsu darbinieks steigšus devās uz izsaukumu. Operatīvi ierodoties notikuma vietā atklājās, ka objektam ir uzlauztas ieejas durvis. Tika veikta ārēja vizuāla apskate, un ziņots par notikušo mūsu Operatīvās vadības centram, izsaukti papildspēki un policija. Pēc apmēram pusotras stundas ilgas gaidīšanas ieradās policijas darbinieki un visi ķērās klāt pie dokumentu noformēšanas.

Objekts bija mazs veikaliņš ar divām nelielām telpām, vienā no tām atradās logs ar aizkariem. Šajā telpā tika formēti dokumenti. Pēkšņi atskan šķaudiens, kāds no darbiniekiem novēl labu veselību un tā vairākas reizes pēc kārtas. Atskanot kārtējai šķaudienu sērijai, sakustējās aizkari.

Izrādījās, ka aiz aizkariem vairāk nekā divas stundas bija stāvējis saaukstējies ļaundaris. Protams, beigu beigās arī šis noziedznieks tika aizturēts. Vēlāk no veikala vadības tika saņemta atzinība, ka viss ir savās vietās un nekas nav nozagts,” stāsta apsardzes firmas darbinieks.

Foto: no vietnes regiony24.cz

Komentāri