Londonā atklās kaķu kafejnīcu, Mixnews.lv

Londonā atklās kaķu kafejnīcu

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 26. februārī plkst. 07:09

Londonā tiks atklāta pirmā kafejnīca, kurā dzīvos kaķi, raksta ārvalstu prese, atsaucoties uz "The Independent". Plānots, ka kaķu kafejnīca tiks atklāta 2013.gada maijā. Tās atklāšanu sponsorēja paši briti, kuri jau pirms dažiem mēnešiem par šo ideju varēja lasīt presē.

Idejas autore Lorēna Pīrsa pastāstīja, ka Lielbritānijas kaķu mīļotāji viņai jau ir ziedojuši vairāk nekā simts tūkstošus mārciņu. Turklāt, pēc Pīrsas teiktā, viņa ir saņēmusi apmēram trīs simts pieteikumus brīvajām vakancēm, un tie vēl turpina pienākt.

Londonas kafejnīcā dzīvos kaķi, kuri līdz tam ir mituši patversmēs. Par noteiktu maksu apmeklētāji varēs apmeklēt kaķus un pavadīt ar tiem laiku. Pīrsa uzsvēra, ka Londonā šāda kafejnīca ir nepieciešama, jo ne visi pilsētas iedzīvotāji var atļauties turēt mājās kaķus: īres dzīvokļus īpašnieki ne vienmēr piekrīt mājdzīvnieku turēšanai, savukārt citiem cilvēkiem nepietiek naudas mīluļu turēšanai un kopšanai.

Kafejnīcas vadītāja paziņoja, ka iespēja tikties ar kaķiem būs arī tiem, kuriem nepietiks naudas pavadīt laiku kafejnīcā. Interesenti varēs piedalīties speciālā brīvprātīgo programmā un apmeklēt dzīvnieciņus naktīs, kad kafejnīca būs slēgta.

Kaķu kafejnīcas ir ļoti populāras Japānā. Tās atvērtas, lai dzīvnieku mīļotāji, kuriem nav iespēju turēt kaķus mājās, varētu ar tiem tikties un mazinātu stresu.

Foto: no vietnēm owlondon.com, 202-wider.moonfruit.com

Komentāri