Austrālijas miljardieris būvēs Titāniku II , Mixnews.lv

Austrālijas miljardieris būvēs Titāniku II

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 27. februārī plkst. 16:29

Austrālijas miljardieris Klaivs Palmers gatavojos uzbūvēt slavenā, bēdīgu galu piedzīvojušā kuģa Titānika kopiju. Pasaules jūrās un okeānos Titāniks II kuģošanu uzsākt varētu jau 2016.gada otrajā pusē, ziņo "db.lv", atsaucoties uz "Wall Street Journal".

Paredzēts, ka jaunā Titānika būvniecība drīzumā tiks uzsāka Ķīnā. Interesi par pirmā brauciena, kas notiks pa tādu pašu maršrutu, kāds bija bojā gājušā kuģa pirmajam ceļojumam, biļetēm izrādījuši jau 40 tūkstoši cilvēku.

Oriģinālais Titāniks bija pasaules lielākais un greznākais okeāna pasažieru kuģis savā laikā. Titāniks gāja bojā Atlantijas okeānā 1912. gadā. No 2,2 tūkstošiem cilvēku, kas uz tā atradās, izglābās tikai aptuveni 700. Titānika nogrimšana ir viena no zināmākajām jūras katastrofām.

Jaunā Titānika pasažieri varēs izbaudīt gan tādu pašu iekārtojumu un ēdienu, gan arī modi, kas valdīja uz negadījuma piemeklētā kuģa. Miljardieris vēlas izveidot tik precīzu Titānika kopiju, ka kuģis tiks aprīkots ar speciāliem dūmu pūtējiem, lai izskatītos, ka tas izmanto tvaika dzinēju.

Projekta attīstītāji norāda, ka Titāniks II būs drošākais kruīza kuģis pasaulē un tiks aprīkots ar modernākajām glābšanas iespējām un tehnoloģijām.

Foto: easytobook.com

Komentāri