Padomi vīriešiem: Sešas neuzticības pazīmes, Mixnews.lv

Padomi vīriešiem: Sešas neuzticības pazīmes (1)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 28. februārī plkst. 23:12

Vairākus gadus esat dzīvojuši kā cimdiņš ar rociņu, taču pēdējā laikā ir sajūta, ka kaut kas vairs nav kā agrāk. Mīļotā sieviete šķiet tāda kā atsvešinājusies. Vienkārši pavasara nogurums, sākusies attiecību rutīna vai varbūt ir vēl kāds, daudz nopietnāks iemesls?

Lūk, sešas situācijas, kurām vērts pievērst uzmanību, jo tās var signalizēt par nopietnām problēmām attiecībās, raksta "kasjauns.lv"

1.Tev tiek ierobežota piekļuve viņas privātajai telpai

Ja agrāk tu varēji brīvi lietot viņas datoru, zināji viņas e-pasta paroli, un draudzenei nebija iebildumu, ja tu viņas tālrunī skaties jaunākās fotogrāfijas vai lasi īsziņas, bet tagad tev vairs nav šādas iespējas, ir iemesls būt piesardzīgam.

2.Vēsums guļamistabā

Pati nepatīkamākā neuzticības pazīme – atsvešināšanās intīmajā jomā. Tieši šis fakts liecina, ka meitene, iespējams, Tev ir neuzticīga. Protams, mēdz būt dažādas dienas, noskaņojums un hormonālais līdzsvars, bet ja viņa ilgāku laiku mēģināt iet gulēt vai celties izteikti agrāk, lai izvairītos no intīmām attiecībām, iespējams, jāsāk aizdomāties, ka viņas dzīvē uzradies kāds cits.

3.Trūkumi kļuvuši vēl kaitinošāki

Tava meitene pēdējā laikā ļoti saasināti reaģē uz taviem trūkumiem. Agrāk viņu nekaitināja ne tavs paradums izlīst no gultas pēdējā brīdī pirms skriešanas uz darbu, ne tas, ka regulāri aizmirsti samaksāt par elektrību. Pavēro uzmanīgāk viņas garastāvokļa svārstības. Varbūt viņa tevi salīdzina ar kādu, kuram nav šīs nepilnības?

4.Arvien grūtāk kļūst viņu sazvanīt

Tev arvien retāk izdodas viņu sazvanīt, un attaisnojumi vienmēr ir banālāki par banāliem: biju sapulcē, nedzirdēju, ka zvani, un žanra klasika: man izlādējās telefons.

5.Virsstundas, virsstundas, virsstundas

Viņai ļoti negaidīti un arvien biežāk darbā parādās virsstundas. Aizkavēšanās darbā, komandējumi un darba ballītes, uz kurām tevi vairs neaicina, jo esot mainījusies uzņēmuma korporatīvā politika. Lai kliedētu šaubas, vienkārši apciemo viņu kādreiz darbā. Viņas reakcija, iespējams, tev visu izskaidros.

6.Sirsnīgā meitene ir kļuvusi par apātisku būtni

Viņa ir pārstājusi interesēties par tavu dzīvi, tavām problēmām. Viņa vairs īpaši neuztraucas un nejautā, kāpēc aizkavējies darbā. Kādreizējā sirsnīgā meitene ir pārvērtusies par apātisku, neieinteresētu būtni. Un tu vairs pat neatceries, kad viņa pēdējoreiz smaidīja, runājot ar tevi. Lūk, šī ir pazīme, ka, iespējams, jums jau klājas diezgan bēdīgi.

Protams, vienmēr ir iespēja, ka jūsu atsaluma cēlonis ir pavisam cits, un tam nav nekāda sakara ar krāpšanu. Visus pārpratumus var atrisināt atklāta saruna. Ja agrāk esat bijuši patiešām tuvi un tu labi pazīsti šo cilvēku, intuīcija tevi nepievils. Galvenais, nekļūsti paranoiski greizsirdīgs, taču modrību – drošs paliek nedrošs - gan saglabā!

Foto: lady.gazeta.kz, spiritualtech.info

Komentāri 1
Jāņtārpiņšpirms 5 gadiem
Laba pazīme ,ka mīļotā sieviete kļuvusi neuzticīga ir tad ,kad viņai uzradies mīļākais.