Līdz Latvijas līgavu sapņu pasākumam atlikušas tikai deviņas dienas!, Mixnews.lv

Līdz Latvijas līgavu sapņu pasākumam atlikušas tikai deviņas dienas!

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 1. martā plkst. 07:15

Tikai deviņas dienas atlikušas līdz Latvijas līgavu sapņu pasākumam "Sapņu fabrikā" – kāzu kleitu modes skatei. Tā iecerēta 9.martā, sākot no 17:00, turklāt ar īpašu pārsteigumu, ko saņems ikviens modes skates apmeklētājs.

"Sapņu fabrikā" līgavas varēs aplūkot salona "Fiancee" tērpus. Tās būs augstās modes kāzu kleitas no šīs jomas pasaules līdera "Atelier Aimee". "Atelier Aimee Montenapoleone" zīmols ir pazīstams visā pasaulē ar savu nevainojamo kvalitāti un bagātīgo dekoru. Šīs karaliskās greznības paraugi – kāzu kleitas – tiek darinātas no pašām vērtīgākajām Francijas mežģīnēm Chantily, kā arī tādiem izsmalcinātiem audumiem kā organdi zīds, mikado, till, šarmeza un žoržets. Tās ir unikāls roku darbs, kas tiek veikts, izmantojot "Swarovski" kristālus. Tieši "Atelier Aimee" zīmolu savām kāzām izvēlējās viena no slavenāko Amerikas politiķu Kennediju ģimenes pārstāvēm Maeve Kennedy Townsend.

Savukārt, kāzu salons un dizaina studija "Amelia" iepazīstinās ar jauno pavasara kolekciju "Krāsainie Sapņi", kas vēl nekur nav demonstrēta – tātad pirmie vērtētāji būs "Sapņu fabrikas" pasākuma apmeklētāji. Kolekcijas iedvesma ir meklējama iepriekšējo gadsimtu modīgajās balles kleitās. Pēc 9.marta kāzu kleitu modes skates dizainere Tatjana Bogdanoviča ar saviem "Krāsainajiem sapņiem" dosies uz lielāko starptautisko kāzu modes izstādi "Wedding Fashion Moscow", kas notiks no 15. līdz 17.martam Krievijas galvaspilsētā. Tātad arī ārvalstu līgavas tiks iepazīstinātas ar šo kolekciju.

Modes skates starplaikos apmeklētājiem būs lieliska iespēja izbaudīt "Attirance natural cosmetics" SPA rituālu, viesnīca "Gutenbergs" intriģējošā "kāzu atmosfērā" iepazīstinās ar saviem jaunumiem un īpašajiem svinību piedāvājumiem, bet "Staburadze" pārsteigs ar savdabīgu izstādi - tās būs tortes, ko varēs arī degustēt.

Modes skatē visi klātesošie varēs baudīt arī restorāna „Kaļķu vārti” šefpavāra Raimonda Zommera mākslinieciskās uzkodas, kas pārsteigs pat lielākos gardēžus.

Biļetes uz 9.marta modes skati Sapņu fabrikā, Rīgā, Lāčplēša ielā 101 var iegādāties "bilesuserviss.lv" un biļešu servisa tirdzniecības vietās.

Foto: bestwedding.ge, sibnevesta.ru

Komentāri