Deniss Rodmens atzinies Ziemeļkorejas līderim "mūžīgā mīlā", Mixnews.lv

Deniss Rodmens atzinies Ziemeļkorejas līderim "mūžīgā mīlā"

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 1. martā plkst. 12:56

Amerikāņu basketbolists Deniss Rodmens atzinies, ka viņš ir Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna "draugs uz visu mūžu". Ar šādu paziņojumu viņš nāca klajā vizītes laikā Ziemeļkorejā, tiekoties ar šīs valsts līderi, ziņo "USA Today".

Rodmens un Kim Čenuns, kurš ir liels basketbola fans, kopīgi sēdēja tribīnēs un vēroja amerikāņu zvaigžņu komandas "Harlem Globetrotters" un Ziemeļkorejas izlases savstarpējo spēli. Viņi esot kontaktējušies gan ar tulka palīdzību, gan arī angļu valodā, kuru Ziemeļkorejas līderis nedaudz pārvalda. Spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 110:110.

Rodmena un citu amerikāņu basketbolistu vizīte tika organizēta, lai uzņemtu vienu no epizodēm televīzijas programmai "Vice". Pēc spēles Kim Čenuns Rodmenu un visu filmēšanas grupu uzaicināja pusdienās pie sevis uz pili.

ASV Departaments atteicās komentēt Rodmena vizīti. Kā zināms, ASV asi kritizē Ziemeļkoreju par tās kodolizmēģinājumiem, Rodmens vizītē Korejā uzturējies kā privātpersona, raksta New York Post.

Šī gada janvārī vizītē Ziemeļkorejā ieradās arī amerikāņu korporācijas "Google" direktoru padomes priekšsēdētājs Ēriks Šmits. Taču, kā ziņo masu mediji, ar valsts līderi viņš netikās.

Deniss Rodmens, spēlējot dažādās Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandās, piecas reizes kļuvis par NBA čempionu. Savas sportiska karjeras laikā viņš piedalījies vairāk nekā 900 spēlēs.

Rodmens pazīstams arī ar savu izaicinošo izturēšanos. Viņš vairākas reizes tika saukts pie atbildības par tādiem nodarījumiem kā draudzenes piekaušana un alimentu nemaksāšana bijušajai sievai. 2005.gadā Rodmenu tiesāja par izvarošanu, taču viņš tika attaisnots.

Foto: USA Today

Komentāri