Traka bēgšana no kāda Grieķijas cietuma (VIDEO), Mixnews.lv

Traka bēgšana no kāda Grieķijas cietuma (VIDEO) (1)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 2. martā plkst. 10:12

Pagājušās nedēļas nogalē grieķiem nācās dzirdēt par vienu no vistrakākajiem bēgšanas mēģinājumiem valsts vēsturē, kad banda no cietuma pagalma centās izzagt notiesātu slepkavu, ziņo portāls "businessinsider.com", atsaucoties uz "Sky News".

Noziedznieki bija noīrējuši helikopteru, kurā atradās divi bruņoti pasažieri, pilots un tehniķis. Viņi cerēja atbrīvot cietumā esošo slepkavu Panagioti Vlastosu.

Izrādās, šis jau ir bijis ceturtais mēģinājums atbrīvot Vlastosu. Bēgšanā bija iesaistīti vēl trīs noziedznieki, kuru vārdi nav zināmi.

Vispirms apkalpe ar ķēdē iesiet āķi mēģināja noārdīt dzeloņstieples ap cietuma žogu. Pēc tam snaiperis, izmantojot AK47, sāka šaut uz apsargiem. Tiek uzskatīts, ka viņam izdevās izšaut vismaz 500 lodes.

Helikopterī tika atrastas arī spridzekļi, taču tie netika izlietoti. Tomēr apsardze sašāva Vlastosu, un viņš krita no 10 pēdu augstuma. Arī helicopters tika piespiests nolaisties un tajā esošie cilvēki tika arestēti.

Interesanti, ka bēgšanas mēģinājums varētu būt bijis veiksmīgs, jo policijai nav bijis ziņu par to, ka Vlastoss varētu mēģināt bēgt.

Lūk, video, kurā bēgšanas mēģinājums fiksēts no zināma attāluma:

Īss video, kurā redzams helikopteris pēc nolaišanās cietuma pagalmā:

Policijas viedo, kurā var aplūkot sašauto helikopteru un bēgšanai paredzēto aprīkojumu:

Foto: ekrānšāviņš no video

Komentāri 1
apirms 6 gadiem
Pirms publicēt tekstu, derētu to arī pārlasīt un izlabot kļūdas.