Par šo "Harlem Shake" video Austrālijas zeltračus atlaida no darba, Mixnews.lv

Par šo "Harlem Shake" video Austrālijas zeltračus atlaida no darba (3)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 4. martā plkst. 15:21

Rietumaustrālijas zeltrači palikuši bez darba pēc tam, kad viņi ierakstījuši savu versiju populārajam dejas video "Harlem Shake", ziņo laikraksts "Herald Sun".

Piedalīšanās video ierakstā 15 zelta ieguves kompānijas "Barminco" strādniekiem maksāja viņu darba vietas. Turklāt kadrā vēlāk parādījās tika astoņi cilvēki. Tiek ziņots, ka atlaisto vidū bija arī nejauši video ieraksta aculiecinieki.

Par atlaišanas formālo iemeslu tiek minēts tas, ka dejas izpildīšanas laikā, zeltrači pārkāpa drošības noteikumus. Taču atlaistie, kuru vārdi netiek minēti, paziņojuši, ka neuzskata notikušo par noteikumu pārkāpumu.

Ieraksta laikā viņiem bijušas ķiveres un uz acīm aizsargbrilles. Taču pārkāpums, acīmredzot, bija tas, ka dejojošajiem strādniekiem mugurā nebija kreklu. Kāds no zeltračiem presei paskaidrojis, ka krekli novilkti, lai publiski neeksponētu uz apģērba esošās uzšuves ar kompānijas "Barminco" logotipu.

Kompānija par notikušo pagaidām komentārus nesniedz. Taču kļuvis zināms, ka zeltrači ne tikai zaudējuši darbu šajās raktuvēs, bet arī viņiem arī liegta iespēja strādāt šajā uzņēmumā visā pasaulē.

"Harlem Shake" ir amerikāņu izpildītāja DJ Baauer kompozīcija. Pati dziesma tika izlaista 2012.gadā, bet videorullīši, kas kļuva ļoti populāri internetā, sāka parādīties šā gada februārī.

DJ Baauer dzimtene ir Austrālija. Un tieši šīs valsts iedzīvotāji pirmie ievietoja "YouTube" vietnē īsu video ar šo "konvulsīvo" deju.

Šīs dejas jēga ir sekojoša: klipa sākumā viens cilvēks uzsāk deju (parasti viņam ir kāda galvassega), tai pat laikā garāmgājēji viņam nepievērš nekādu uzmanību, taču pēc piecpadsmit sekundēm viss mainās – dejotājam pievienojas visi klātesošie, kas piedalās video. Turklāt viņi izpilda dīvainas vai smieklīgas kustības, ņem rokās neparastus priekšmetus un vispār uzvedās maksimāli nenormāli.

Mediji ziņo, ka patlaban internetā sociālajos tīklos kopumā izvietoti aptuveni četri tukstoši dažādu "Harlem Shake" versiju. Savus variantus ieraksta ne tikai vienkārši interneta lietotāji, bet arī lielu kompāniju darbinieki, pazīstami aktieri, sportisti.

Foto: ekrānšāviņš no www.news.com.au

Komentāri 3
Harlem Shake Radītājapirms 6 gadiem
Nu bet tas tikai ilga 30 sek un par to uzreiz jāatlaiž no darba?
socialistepirms 6 gadiem
riebīgie kapitālisti! izsūc no strādniekiem pēdējo, pat padejot nedrīkst. Nost ar kapitālismu!!!
fektuipirms 6 gadiem
Nu un kas šajā video ir tik briesmīgs? Nav, protams, ļoti pieklajīgs, bet par to atlaist, un liegt iespēju strādāt turpmāk gan nevajadzētu! Varētu iztikt ar rājienu vai, sliktākajā gadījumā, naudas piedziņu