Pēc kuņģa samazināšanas operācijas sievietei sākas anoreksija (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Pēc kuņģa samazināšanas operācijas sievietei sākas anoreksija (FOTO, VIDEO) (1)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 7. martā plkst. 23:28

Džūlija pirms operācijas

Džūlijai no Līdsas (Lielbritānijā) ir 51 gads. Pirms nedaudz vairāk kā gada viņa, izmisuma dzīta, nolēma veikt kuņģa ķirurģisku samazināšanu, lai beidzot apstātos nerimtīgais svara pieaugums. Sieviete svēra bīstamos 127 kilogramus, kad nolēma veikt operāciju. Taču svara krišanās pēc tam nebija vairs apturama, raksta "kasjauns.lv"

Gada laikā Džūlija novājēja līdz 38 kg svara, tādējādi krītot otrā galējībā – tik mazs svars ir bīstams dzīvībai.

"Sākumā biju bezgala apmierināta un laimīga! Es vienkārši nespēju apēst daudz... kā agrāk, sāta sajūta bija jau no mazas porcijas. Taču svars kritās un kritās, un kritās, līdz pati savā fotogrāfijā ieraudzīju skeletu – kauli un āda, nekas vairāk," viņa atceras.

Vispār Džūlija ir kroga īpašniece un stāsta, ka klienti uz viņu jau skatījušies ar līdzjūtīgām acīm.

"Mana seja bija kā badacietējam, acis iekritušas un āda savītusi. Tā bija elle," dalās Džūlija.

фото

Džūlija pēc operācijas

Gada laikā zaudēt tik daudz kilogramu ir dzīvībai bīstami. Iemesls ir vienkāršs: Džūlijas ķermenis vienkārši nespēja absorbēt uzturvielas, viņa jau biju tuvu nāvei, un atkal nokļuva slimnīcā, bet jau cita iemesla dēļ – pārāk sīkais svars viņu bija novārdzinājis.

Slimnīcā viņa pat tika barota caur zondi un, mazliet atgūstoties, Džūlijai nozīmēja īpašu diētu svara atgūšanai. Tas nozīmēja uzņemt dienā trīstik daudz kaloriju nekā parasti pieaugušam cilvēkam vajadzīgs. Šādu diētu viņa ievēro joprojām un to nāksies darīt vēl ilgi, jo svars aug negribīgi.

Pēdējo mēnešu laikā Džūlijai tomēr izdevās pieņemties svarā. Viņa spiesta pirkt ļoti daudz pārtikas – tik daudz, cik parasti saimnieces pirktu visai ģimenei.

фото

Džūlija nav precējusies un viņai arī nav bērnu, bet jāēd kā par četriem, lai svars un normāls izskats atgrieztos.

Foto: ekrānšaviņš no thesun.co.uk

Komentāri 1
BELAMORKANALpirms 6 gadiem
LABAIS