Somā aizmidzis kaķis no Ēģiptes nokļūst Anglijā, Mixnews.lv

Somā aizmidzis kaķis no Ēģiptes nokļūst Anglijā (3)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 8. martā plkst. 17:03

No Ēģipes uz Angliju nejauši aizlidojis kaķis, kurš bija aizmidzis savas saimnieces ceļa somā. Dzīvnieciņu nepamanīja ne pati kundze, ne arī Kairas lidostas drošības dienesti, ziņo ārvalstu mediju, atsaucoties uz izdevumu "This is Nottingham".

Tagad persiete Bisu atrodas karantīnā. Pēc karantīnas patversmes pārstāvja Maika Biksa teiktā, Bisu jūtas normāli. Sešu stundu garā ceļojuma laikā dzīvnieciņš nav cietis. "Tā ir vesela, laimīga, slinka persiešu kaķene, kurai patīk sildīties saulītē," par savu aizbistamo stāsta karantīnas patversmes darbinieks.

Bisu saimnieces Mervatas Sjūtijas somā ierāpās laikā, kad viņa gatavojās ceļojumam uz Notingemšīru, kur dzīvo dāmas māsa Monika. Kad lidmašīna nolaidās un Sjūtija iesēdās taksometrā, viņai piezvanīja ģimene no Ēģiptes un paziņoja, ka nevar atrast kaķi.

Rezultātā Bisu atradās somā. Saimniece gan pārzīvoja, ka kaķene nebūs izdzīvojusi, jo lidoja lidmašīnas bagāžas nodalījumā. Par laimi, izrādījās, ka ar persieti viss ir kārtībā. Tomēr Ēģiptē ceļotāja varēs atgriezties vien vasarā.

Foto: thisisNottingham.co.uk, ekrānšāviņi no mirror.co.uk, bbc.co.uk

Komentāri 3
vecispirms 6 gadiem
Šausmas! Soma bija pina ar sūdiem?
UKpirms 6 gadiem
Anglijas nejēdzīgā karantīna.. 6 mēneši.. ārprāts
Espirms 6 gadiem
...stulbie likumi!