Vatikāna garīdznieki Romā mīt blakus lielākajai geju saunai Eiropā, Mixnews.lv

Vatikāna garīdznieki Romā mīt blakus lielākajai geju saunai Eiropā

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 13. martā plkst. 17:14

Vatikāns savu garīdznieku izmitināšanai Romā par vairāk nekā 20 miljoniem eiro iegādājies īpašumus ēkā, kurā atrodas arī vislielākā geju sauna Eiropā, ziņo "bbc.co.uk".

Svētais krēsls divdesmit dzīvokļus Tautu evanģelizācijas kongregācijas vajadzībām iegādājās vēl 2008.gadā. Viens no prominetākajiem ēkas iemītniekiem ir kardināls Ivans Diass, kurš patlaban piedalās arī konklāvā. 76 gadus vecā kardināla divpadsmit istabu plašais dzīvoklis atrodas vien dažus soļus no ieejas divdomīgajā iestādē, raksta "euromag.ru". Starp citu, izklaides iestāde piedāvā turku un somu pirtis, džakuzi un masāžu.

Ēkas atrašanās netālu no "Europe Multiclub" – lielākās Itālijas geju saunas – raisa plašākus komentārus tādēļ, ka Vatikāns ieņem stingru un nepārprotamu pozīciju viendzimuma attiecību jautājumā.

Vatikāns ir atteicies komentēt ēkas atrašanās vietu, vien jāpiebilst, ka kardināls Diass agrāk izteicies, ka "geji un lesbietes var tikt izārstētas no savām pretdabiskajām tendencēm ar lūgšanās mistēriju".

Notikumu vēl skandalozāku dara šo dzīvokļu cenas, īpaši, ja ņem vērā neapmierinātību ar nodokļu atvieglojumiem, kurus garīdzniekiem piešķīra vēl Silvio Berluskoni, piebilst portāls "euromag.ru".

Komentāri