Latvijā radīts unikāls produkts - dizaina zeķes velosipēdiem (FOTO), Mixnews.lv

Latvijā radīts unikāls produkts - dizaina zeķes velosipēdiem (FOTO) (3)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 14. martā plkst. 19:34

Lai veicinātu un atbalstītu velo kustību Latvijā, izprotot riteņbraucēju vajadzības, Latvijā tapis unikāls produkts - velo zeķe riteņiem, ziņo "Nozare.lv".

Kā skaidroja SIA "Velo Sock" īpašnieks Oskars Mickevičs, velo zeķe ir funkcionāls dizaina izstrādājums, kas paredzēts uzvilkšanai velosipēdiem telpās, lai izvairītos no smilšu, dubļu un citu netīrumu ienešanas telpā pēc brauciena ar velosipēdu.

Cik lielas investīcijas ieguldītas produkta izstrādē, Mickevičs nevarēja atklāt, vien norādot, ka ieguldīts ir privātais kapitāls.

фото

SIA "Velo Sock" īpašnieks Oskars Mickevičs

"Par konkrētām investīcijām varēsim ziņot pēc tam, kad būs zināma gan Latvijas, gan citu tirgu interese par šo produktu. Sākotnēji plānots attīstīt šo produktu Eiropā," sacīja Mickevičs.

Viņš norādīja, ka velo zeķe tiek ražota Latvijā pēc viņa izveidota dizaina, kā arī to, ka velo zeķe ir patentēta, un šo produktu plānots ieviest arī citās pasaules valstīs. Latvija ir pirmā.

Velo zeķe ir izgatavota no elastīga materiāla, kas nodrošina zeķes uzvilkšanu velosipēdiem garumā no 1,6-2 metriem. Velo zeķi var viegli uzvilkt uz velosipēda, paceļot priekšējo riteni un uzvelkot to visā garumā. Tā ir ļoti viegli kopjama - izgriežot uz otru pusi, var izbērt sakrājušās smiltis. Traipus var izmazgāt veļasmašīna 30 līdz 40 grādu temperatūrā. To nav nepieciešams ne gludināt, ne žāvēt.

фото

Velo zeķes cena ir sākot no 35 latiem, un patlaban to var iegādāties, sazinoties ar Mickeviču "www.velosock.com" norādītajos kontaktos.

Foto: publicitātes foto

Komentāri 3
zipopirms 6 gadiem
Vajag patentēt šo labo ideju un izvērst irgošanu visā pasaulē.
Velobraucējspirms 6 gadiem
OOO, super, gudrs izgudrojums! Manam veļukam arī derētu tāda zeķe :)))
Andrispirms 6 gadiem
Super! Smuki un praktiski :) Nu kādēļ es par to agrāk nebiju iedomājies?!!!