Nākamā nedēļa atnāks ar sniegu un salu, Mixnews.lv

Nākamā nedēļa atnāks ar sniegu un salu

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 16. martā plkst. 11:09

Lai arī nākamajās divās nedēļās sals mazināsies, tomēr ziema joprojām turpināsies, turklāt tā nesīs arī sniegu visā Latvijas teritorijā, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Sestdien vairāk mākoņu un arī sniegs ar nelielu puteni ir gaidāms valsts austrumu rajonos, citviet Latvijā mākoņu būs maz un nokrišņi nav gaidāmi. Saglabāsies vēl brāzmains ziemeļu puses vējš.

Sestdien dienas laikā gaisa temperatūra būs līdz 0, -5 grādiem, bet svētdien nokrišņu zona no Latvijas būs atkāpusies, vējš pierims un diena atkal būs saulaina. Līdz ar to nakts atkal būs aukstāka un vietām temperatūra pazemināsies līdz -20 grādiem, tomēr dienā gaiss pavasara saulē iesils līdzīgi kā sestdien.

Pirmdien vēl būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas, tās sāksies otrdien, kad Vidusjūras reģionā atkal izveidosies ciklons, kas pēc tam virzīsies uz ziemeļiem. Trešdien jau visā teritorijā gaidāms sniegs un putenis, jo pastiprināsies arī austrumu puses vējš, brāzmās sasniedzot pat vētras spēku. Mākoņainos un vējainos laika apstākļos temperatūra naktīs būs gaidāma lielākoties -7, -15, bet dienas laikā -2, -7 grādu robežās.

Darba nedēļas beigās nokrišņi mitēsies, mazināsies arī vēja ātrums, tomēr sals no Latvijas vēl neatkāpsies.

Foto: Reuters/Scanpix, AFP/Scanpix

Komentāri