Britu TV personība izskatās satriecoši arī 51 gada vecumā , Mixnews.lv

Britu TV personība izskatās satriecoši arī 51 gada vecumā

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 20. martā plkst. 19:14

Britu TV personībai un interjera dizainerei Lindai Bārkerei ir 51 gads un viņa nēsā 38. izmēra apģērbus! Taču šādu figūru viņa iemantojusi bez mokošām diētām un nekad nav veikusi plastiskās operācijas, raksta "kasjauns.lv"

Linda Bārkere izskatās apbrīnojami līdzīga Holivudas aktrisei Rīzai Viterspūnai. Vecuma ziņā viņai nevar dot vairāk par 36 gadiem, taču Linda aizvadītā gada oktobrī jau nosvinējusi savu 51.jubileju.

Nesen viņa pozējusi fotosesijā augumam piegulošā topiņā, kas atsedz ideāli plakanu vēderu.

"20 gadu vecumā man trūka pašapziņas, lai atļautos izrādīt vēderu," atzīstas Bārkere, kura ir mamma 20 gadus vecajai meitai Džesikai. "Man bija labs augums, bet trūka pašpārliecinātības un ej-un-to-dabū attieksmes, kāda nāk tikai ar gadiem."

Linda ir 1,70 m gara un nēsā britu 10. izmēra apģērbus [Eiropas 38. izmērs].

фото

Linda ir dzimusi Jorkšīrā un ir viena no pieciem fermera bērniem. Viņa Sarejā studēja tēlotājmākslu. Tieši tolaik viņa iepazinās ar savu nākamo dzīvesbiedru – fotogrāfu Krisu Šortu.

Pēc studijām Linda atgriezās savā dzimtajā lauku novadā. Dzīve viņu ar Krisu atkal saveda kopā, kad Lindai jau bija 26 gadu. Trīs gadus vēlāk – 1992. gadā – pāris apprecējās un jau pēc 18 mēnešiem Bārkere uzsāka karjeru televīzijā.

Kā gan Lindai izdevies saglabāt augumu nevainojamu arī savā vecumā?

"Es sevi nenomoku ar diētām un katru rītu nekāpju uz svariem. Taču man ir kāds iemīļots apspīlēto džinsu pāris. Kad tās man sāk spiest, es dažas dienas pavadu, dzerot daudz sulu un ēdot veselīgāk," dalās Linda.

Bārkere atzina, ka uzturēt sevi labā formā viņai palīdz joga.

"Man ir paveicies, jo figūra pēc Džesikas piedzimšanas ātri atguva tās pašas aprises kā pirms grūtniecības. Taču gadiem ejot, man aizvien smagāk nākas strādāt, lai saglabātu slaidu augumu. Kad vien iespējams es nodarbojos ar jogu. Vismaz trīs reizes nedēļā! Joga man arī palīdz atbrīvoties. Man ir personiskais treneris, kuru apmeklēju divas reizes nedēļā un stundu vingroju sporta zālē," stāsta Linda.

фото

Viņa arī ir pārliecināta, ka nekad nevērsīsies pie plastikas ķirurga, lai atgrieztu jaunību šādā veidā.

"Mēs ar vīru Krisu esam šausmās par sievietēm gados, kas sevi "uzlabojušas". Esmu stāvējusi līdzās sievietēm, kas veikušas virkni plastisko operāciju un man gribējās riebumā novērsties. Es nespēju ciest neko mākslīgu – pat ne mākslīgos nagus! Labāk, lai man ir krunciņas, nekā visu laiku sastingusi sejas izteiksme. Reizi pa reizei ieskatos spogulī un redzu, cik plakanas kļuvušas manas krūtis. Mirkļa vājumā nodomāju: o, būtu jauki padarīt tās nedaudz apaļīgākas. Man ir sapnis uzvilkt garu kleitu ar dziļu izgriezumu un redzēt, ka visu skatieni ir pievērsti manam dekoltē. Taču krūšu palielināšana ir nopietna ķirurģiska operācija, kas ietver anestēziju un šuves. Es arī nevēlētos vecuma plānprātā staigāt ar krūtīm kā divdesmitgadniecei. Savos vājuma brīžos es dodos iegādāties seksīgu apakšveļu," stāsta Bārkere.

Vienīgais, kā Linda izvēlas cīnīties ar vecuma iezīmēm ir, lietojot dārgus pretnovecošanās krēmus un katru mēnesi apmeklējot sejas masāžu skaistumkopšanas salonā.

"Tas, ka savā vecumā esmu gatava pozēt topiņā, kas atsedz vēderu, jau vien norāda, cik ļoti ir izmainījusies sieviešu attieksme [pret vecumu]. Mums novecošanas process vairs neiedveš bailes, mēs to svinam!" atklāj Linda.

Foto: london24.com, roomenvy.co.uk, wikifeet.com

Komentāri