Sniega dēļ Kijevā šo pirmdienu pasludina par brīvdienu, Mixnews.lv

Sniega dēļ Kijevā šo pirmdienu pasludina par brīvdienu

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 25. martā plkst. 07:34

Ukrainas valdība pirmdienu, 25.martu noteikusi par brīvdienu Kijevā un Kijevas apgabalā, ziņo ārvalstu prese, atsaucoties uz Ukrainas premjerministra vietnieka Aleksandra Vilkula preses centra sniegto informāciju.

Tas darīts "ar mērķi novērst stihiskās nelaimes sekas, kā arī racionāli izmantot darba laiku".

Darba diena tiks pārcelta uz 13.aprīli. Banku un to nodaļu darba speciālo režīmu nosaka Nacionā banka. Savukārt visu īpašuma formu uzņēmumu, iestāžu un organizāciju vadītājiem tiek rekomendēts piešķirt automašīnas stihiskās nelaimes seku likvidēšanai.

Aģentūra ITAR-TASS ziņo, ka Kijevas pilsētas administrācijas vadītājs Aleksandrs Popovs brīfingā paziņojis, ka ārkārtas situācija Ukrainas galvaspilsētā turpināsies vismaz nedēļu. "Piesaistīsim visus nepieciešamos valsts budžeta līdzekļus, lai būtu pieejamas maksimāli daudz mašīnu sniega izvešanai līdz brīdim, kad tas izkusīs," paziņoja Popovs.

22.un 23.martā Kijevā sasniga vairāk nekā mēneša norma un pilsēta ir burtiski apraksta sniegā. Tas radīja būtiskus satiksmes traucējumus. Sniegputenis jau nodēvēts par lielāko pēdējo simts gadu laikā.

Foto: AFP/Scanpix, ITAR-TASS/Scanpix

Komentāri