Pļavniekos petardes izraisa ugunsbīstamu situāciju daudzstāvu ēkā, Mixnews.lv

Pļavniekos petardes izraisa ugunsbīstamu situāciju daudzstāvu ēkā

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 1. janvārī plkst. 11:01

Jaungada naktī Pļavniekos dažas izšautas petardes uzlidoja daudzdzīvokļu ēkas balkona un izsita loga stiklus. Ēkas, kas atrodas Tīnūžu ielā 7, dažu balkonu logu stikli bija veseli, taču notikuma aculiecinieki stāstīja, ka no citiem balkoniem lejup lidojuši stikli.

Kā stāsta aculiecinieki, cietušo nav bijis, jo, spriežot pēc tumšajiem logiem, cietušo dzīvokļu īpašnieki gadu miju sagaidīja ārpus mājas. Notikuma vietā ieradās sešas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta mašīnas, kā arī neatliekamās palīdzības mašīna.

Arī mediķu palīdzība nevienam nav bijusi vajadzīga, taču glābēji sāka to ēkas iedzīvotāju evakuāciju, kuri dzīvo no 6. līdz 9.stāvam, jo tur tika konstatēts piedūmojums.

Vienlaikus Jaunā gada svinības līdzās esošajā skolas stadionā turpinājās: Pļavnieku iedzīvotāji turpināja laist raķetes un svinēt Jaunā gada atnākšanu.

Aptuveni vienos naktī glābēji pārliecinājās, ka ēkā nekas nedeg un divas mašīnas devās prom. Atlikušās četras turpināja dežūrēt Pļavniekus gadījumam, ja notiktu citi negadījumi.

фото

фото

фото

фото

Komentāri