Ugunsgrēka rezultātā no nama Rīgā, Pērnavas ielā evakuēti 18 cilvēki, Mixnews.lv

Ugunsgrēka rezultātā no nama Rīgā, Pērnavas ielā evakuēti 18 cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 1. janvārī plkst. 12:20

1.janvāra rītā aizdegušās mēbeles kādā trešā stāva dzīvoklī sešstāvu ēkā Rīgā, Pērnavas ielā. Stiprā piedūmojuma dēļ no nama evakuēti cilvēki arī no apkārtējiem dzīvokļiem, kopumā 18 nama iedzīvotāji, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Izsaukums uz Pērnavas ielas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā saņemts plkst. 6:50. Degšana konstatēta 35 kvadrātmetru platībā, un, degot mēbelēm, veidojies ļoti stiprs piedūmojums.

Svinētājus pamodināt un pierunāt pamest ēku neesot bijis viegli, aģentūrai LETA sacīja VUGD pārstāve Inga Vetere. Viņa norādīja, ka reibuma stāvoklī cilvēks nejūt dūmus un nenovērtē bīstamību, kādu tie var radīt viņa dzīvībai.

Sākotnējā informācija liecina, ka ugunsgrēka iemesls varētu būt neuzmanīga apiešanās ar uguni, iespējams, neuzmanīga smēķēšana.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 8:15, patlaban telpas ir izvēdinātas, un iedzīvotāji atgriezušies savās dzīvesvietās.

Jau ziņots, ka kopumā valstī laikā no plkst.00:00 līdz 6:30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests veicis izbraukumus uz 21 notikuma vietu, notikuši 13 ugunsgrēki, no tiem Rīgā - 4, citās pilsētās - 2, novados - 7. Glābšanas darbi veikti 3 gadījumos.

Foto: no vietnes torax.de

Komentāri