Ķekavā kopmītņu ēkā ugunsgrēkā cietušas trīs sievietes, Mixnews.lv

Ķekavā kopmītņu ēkā ugunsgrēkā cietušas trīs sievietes

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 4. janvārī plkst. 17:34

Piektdienas pēcpusdienā izcēlies ugunsgrēks kopmītņu tipa ēkā Ķekavā, Gaismas ielā. Piecstāvu ēkā ar atklātu liesmu dedzis ceturtā stāva koridors 30 kvadrātmetru platībā, cietušas trīs sievietes, ziņo LETA.

Izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma 15:29. Ugunsgrēkam tika noteikts paaugstinātas bīstamības statuss. Uz Gaismas ielu Ķekavā aiztraucās piecas VUGD tehnikas vienības. Ieradās arī policija un mediķi.

Kā pastāstīja aculiecinieki, degošās ēkas otrā galā ir izvietots sociālās aprūpes centrs.

Ugunsdzēsēji pārbaudīja visas liesmojošās ēkas ceturtā un piektā stāva istabas. No mājas tika izglābti 12 cilvēki - septiņus iedzīvotājus ugunsdzēsēji caur dūmiem izveda pa durvīm, iedodot viņiem elpošanas aparātus, bet pieci, tai skaitā trīs bērni, tika izcelti pa logiem, izmantojot autopacēlāju.

Ugunsgrēkā cieta trīs sievietes, kuras bija saelpojušās dūmus. Viena no viņām tika stacionēta, bet divas no hospitalizācijas atteicās.

Ap 17:05 ugunsgrēku ir izdevies ierobežot jeb lokalizēt, līdz ar to dažas ugunsdzēsēju mašīnas jau devušās atpakaļ uz posteņiem, bet daļa ugunsdzēsēju joprojām turpina darbu notikuma vietā, līdz ugunsgrēks būs pilnībā likvidēts.

Jāpiebilst, aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 15 ugunsgrēki. Divos no tiem cietuši cilvēki - apmēram 60 gadus veci vīrieši.

Foto: dni.ru, rulez-t.info

Komentāri