Brīvdienās ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, Mixnews.lv

Brīvdienās ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 7. janvārī plkst. 10:57

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) dzēsis 27 ugunsgrēkus, divos no tiem cietuši cilvēki - pusmūža vecuma vīrietis un sieviete, informē aģentūra LETA.

Sestdien vēlu pēcpusdienā Daugavpils novada Demenes pagastā aizdegās pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg vienstāva ēka, kurā izbūvēta pirts, garāža un vasaras virtuve. Kopējā degšanas platība bija 40 kvadrātmetri. Ugunsgrēkā cieta apmēram 50 gadus vecs vīrietis, kurš bija mēģinājis liesmas nodzēst.

Jau nākamās dienas vakarā VUGD darbinieki atkal devās uz Demenes pagastu, kur bija aizdegusies cita pirts un saimniecības ēka. Šoreiz liesmas plosījās 170 kvadrātmetru platībā, taču cilvēki ugunsgrēkā necieta.

Savukārt Valkas novada Valkas pagastā vakar ap 22:40 ugunsgrēks izcēlās vienstāva dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatēja, ka ēkā deg grīda un gulta viena kvadrātmetra platībā. No degošās un piedūmotās mājas ugunsdzēsēji iznesa un nodeva mediķiem apmēram 54 gadus vecu sievieti.

Foto: blogspot.com, rulez-t.info

Komentāri