Aiztur vīrieti par granātai un patronai līdzīgu priekšmetu novietošanu , Mixnews.lv

Aiztur vīrieti par granātai un patronai līdzīgu priekšmetu novietošanu

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 7. janvārī plkst. 14:22

Valsts policija (VP) sestdien, 5.janvārī, aizturējusi kādu jaunu vīrieti aizdomās par granātai un patronai līdzīgu priekšmetu novietošanu pie Latvijas Infektoloģijas centra, ziņo aģentūra LETA.

VP Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis pastāstīja, ka piektdienas vakarā uz policiju piezvanījis kāds vīrietis un teica, ka redzējis jaunieti, kurš Linezera ielā 3 pie vienas no nodaļām novietojis spridzekli.

Policija nekavējoties reaģēja uz šo izsaukumu un notikuma vietā atrada granātai līdzīgu priekšmetu bez detonatora un lielkalibra ložmetēja patronai līdzīgu priekšmetu.

Policija sāka kriminālprocesu un aizdomās par šo priekšmetu novietošanu aizturēja 1984.gadā dzimušu vīrieti, kurš, izrādījies, arī bija pats zvanītājs.

Atrastajiem priekšmetiem nozīmētas ekspertīzes, lai noskaidrotu, vai tie ir sprādzienbīstami. Tāpat plānots noteikt tiesu psihiatrisko ekspertīzi aizturētajam, jo policijai ir aizdomas, ka vīrietim, iespējams, ir psihiska rakstura problēmas.

Latvijas Infektoloģijas centra pārstāve Velta Puriņa pavēstīja, ka stacionāra 5.nodaļā esot gulējuši vairāki slimnieki un strādājis medicīniskais personāls.

"Satraukums bija pamatīgs. Policija ieradās operatīvi - 15 minūšu laikā - ap 23:00. Viss noritēja mierīgi, un policija savu darbu izdarīja," pastāstīja Puriņa.

Foto: as.baikal.tv, arms.net.ru

Komentāri