Trakais laužas klosterī un tiek savaldīts ar elektrošoku , Mixnews.lv

Trakais laužas klosterī un tiek savaldīts ar elektrošoku (1)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 9. janvārī plkst. 15:02

8.janvārī īsi pirms pusnakts Rīgas Pašvaldības policijas Centra rajona pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Kr.Barona ielā, klostera teritorijas vārtos laužas vīrietis.

Uz klostera teritorijā iekļuvušo vīrieti policijai notikuma vietā norādīja klostera iemītniece, pats vīrietis jau atradās pie baznīcas durvīm un, agresīvi klauvējoties pie tām, mēģināja iekļūt ēkā.

Kā policijas darbiniekiem paskaidroja vīrietis, kuram no dauzīšanās pie durvīm asiņoja roka, viņš gribot tikt baznīcā, lai noliktu tur svecīti.

Tā kā vīrieša uzvedība bija neadekvāta un radās aizdomas par psihiska rakstura traucējumiem, uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. Mediķi nolēma vīrieti hospitalizēt.

Taču vīrieša agresija turpināja pieaugt, viņš sāka kliegt un apvainot mediķus, atsakoties doties uz slimnīcu.

Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem doties līdzi operatīvo dienestu darbiniekiem, agresīvais pacients nepakļāvās ne mediķu, ne policijas darbinieku prasībām, fiziski pretojās, uzbruka dienestu darbiniekiem, mēģinot iesist, tādēļ vīrieša savaldīšanā tika pielietots fizisks spēks un speclīdzeklis - asaras izraisošu vielu gāzes baloniņš.

Kad arī tas nespēja nomierināt trakojošo personu, tika pielietota elektrošoka pistole.

Aizturētais vīrietis nogādāts slimnīcā, kur nodots tālākai medicīniskai aprūpei.

Foto: flickr.com/ DmitMF

Komentāri 1
mieriņšpirms 6 gadiem
nu tak varēja ielaist, poliču uzraudzībā ļaut to svecīti nolikt un palaist mājās! Tagad - atkal šķērdē pašvaldības, tobiš - mūsu naudu, un cilvēciņš arī apbēdināt. kam tas viss!?