Automašīna nāvējoši traumē gājēju un pamet notikuma vietu, Mixnews.lv

Automašīna nāvējoši traumē gājēju un pamet notikuma vietu (1)

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 10. janvārī plkst. 10:25

Trešdien Ķekavas novadā pagaidām nenoskaidrota automašīna nāvējoši traumēja gājēju un aizbrauca no notikuma vietas.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Valdlauči-dārzkopības sabiedrība "Ziedonis" 1.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu notrieca gājēju un aizbrauca no notikuma vietas. Gājējs, kura personība pagaidām nav identificēta, no gūtajām traumām notikuma vietā nomira. Patlaban policijas darbinieki noskaidro automašīnu un tās vadītāju.

Savukārt Rīgā, Gogoļa ielā, 1984.gadā dzimusi sieviete netika galā ar automašīnas "BMW" vadību un notrieca trīs gājējus. Ceļu satiksmes negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāts 2004.gadā dzimis zēns un 1965.gadā dzimis vīrietis. Cietis arī 1989.gadā dzimis vīrietis, kurš pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas no hospitalizācijas atteicās. Kopumā pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi. Rīgas reģionā reģistrētas 30 avārijas, kurās cieta pieci cilvēki un viens cilvēks gāja bojā.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja septiņus transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Seši no tiem bija autovadītāji, bet viens - velosipēdists. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti trīs autovadītāji.

Komentāri 1
Galinapirms 6 gadiem
TAUTA, PALĪDZIET! Tas bija mans brālēns!(1. teksta rindkopa) Šī slepkavība notika 8.01.2013. apmēram 19.30 - 20.00. Viņš brauca ar 12. autobusu līdz kontrolieri viņu izsēdināja par to, ka nebija biļetes. Līdz 12. autobusa galapunktam palika 2 pieturas. Tālāk viņš gāja pa asfaltētu ceļu AR KĀJĀM. Kaut kādi autobraucēji viņu notrica un iemeta grāvi, 4 metru attālumā. VARBŪT KĀDS IR ŠO NOTIKUMU ACULIECINIEKS (AUTOBUSĀ UN/VAI UZ CEĻA), LŪDZU ATSAUCATIES! Mans telefons 28470445, 29688453 vai e-pasts zubkova29@inbox.lv! Šī slepkava ir brīvībā un jūsu un jūsu bērnu dzīvība var tikt apdraudēta! PALĪDZIET!!!