Ugunsgrēkos brīvdienās deg dīvāni un cita iedzīve, Mixnews.lv

Ugunsgrēkos brīvdienās deg dīvāni un cita iedzīve

фото

Kriminālziņas | 2013. gada 14. janvārī plkst. 12:11

Vakar, 13.janvārī, plkst.21.26 Rīgā, Lēpju ielā, piecstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā bija aizdedzies dzīvoklis, kurā dega dīvāns un sadzīves mantas. Ugunsdzēsēji izglāba 48 gadus vecu vīrieti un 77 gadus vecu sievieti, kuriem gan bija nepieciešama mediķu palīdzība, jo abi bija saindējušies ar degšanas produktiem. Ugunsdzēsēji pieļauj, ka ugunsgrēks izcēlies, jo tika smēķēts gultā.

Ugunsgrēkā ar dūmiem saindējās sešus gadus vecs bērns, kurš tika nogādāts novērošanai slimnīcā. Ugunsdzēsēji neizslēdz iespēju, ka ugunsgrēks izcēlies datora aizdegšanās dēļ.

Tikmēr šonakt ap plkst.00.57 tika saņemts izsaukums no Ūnijas ielas Rīgā, kur dzīvoklī dega sadzīves mantas sešu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta 81 gadu veca sieviete, kurai mediķi sniedza neatliekamo palīdzību uz vietas, bet no hospitalizācijas viņa atteicās.

Sestdien, 12.janvārī, plkst.15.35 VUGD saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Lizuma pagastu, kur trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā bija aizdegušies sadzīves priekšmeti piecu kvadrātmetru platībā. Tā bija internāta tipa ēka, kurā dzīvoja ģimenes ar bērniem.

Kopumā VUGD brīvdienās, laikā no 12.janvāra plkst.6.30 līdz šodienas plkst.6.30, izbrauca uz 83 notikumiem, kopumā dzēšot 43 ugunsgrēkus un veicot 25 glābšanas darbus. Tāpat tika saņemti 14 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cieta četri cilvēki.

Foto: no vietnes strathclydefire.org

Komentāri