Jelgavā aizturētas un slimnīcā nogādātas divas iereibušas pusaudzes, Mixnews.lv

Jelgavā aizturētas un slimnīcā nogādātas divas iereibušas pusaudzes

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 1. janvārī plkst. 14:24

Vecgada dienā Jelgavā, Katoļu ielā aizturētas divas manāmi iereibušas 16 gadu vecas meitenes, no kurām viena vēma. Abas nogādātas slimnīcā.

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce aģentūru LETA informēja, ka 31.decembrī ap pl.14:30 pašvaldības policisti Katoļu ielā pamanīja uz soliņa sēdošas meitenes, no kurām viena vēma, bet otra policistiem atrunājās, ka viss esot kārtībā.

No jaunietēm nāca alkohola dvinga, bet meitene, kurai bija slikti, noliedza, ka būtu lietojusi alkoholu, un teica, ka viņai esot gastrīts. Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki. Tika noskaidrots, ka abas ir 16 gadu vecas, un par notikušo telefoniski tika informētas viņu mātes.

NMPD darbinieki konstatēja meitenēm alkohola reibumu - vienai tas bija 1,42 promiļu, otrai - 1,21 promiles līmenī. Notikuma vietā ieradās vienas meitenes māte un otras brālis. NMPD nogādāja meitenes Jelgavas slimnīcā, bet vecākiem izsniegtas pavēstes par ierašanos Pašvaldības policijas Nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijas grupas nodaļā uz pārrunām.

Kopumā pagājušajā diennaktī, no 31.decembra pl.7:00 līdz 1.janvāra pl.7:00 Jelgavā pārsvarā konstatēti tikai daži iereibuši nekārtību cēlāji, Pašvaldības policijas medicīniskajā atskurbtuvē pabijuši deviņi klienti, kas ir mazāk nekā iepriekšējā diennaktī, kad bija 11.

Komentāri