Policija aiztur 200 litru degvielas zagļus, tostarp grūtnieci , Mixnews.lv

Policija aiztur 200 litru degvielas zagļus, tostarp grūtnieci

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 2. janvārī plkst. 13:56

Aizvadītā gada nogalē, 31.decembrī, aizdomās par 200,29 litru dīzeļdegvielas zādzību no degvielu uzpildes stacijas Tukuma novadā, Džūkstes pagasta Pienavā, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma policisti pēc pakaļdzīšanās aizturējuši divas personas – vīrieti un grūtnieci.

Automašīnas "Mercedes Benz Sprinter" vadītājs degvielas uzpildes stacijā Džūkstes pagastā uzpildīja 200,29 litrus dīzeļdegvielas un aizbrauca nesamaksājot. Automašīna, kuru policijas darbinieki atpazina ceļu satiksmē, nepakļāvās policijas prasībām apstāties, tāpēc likumsargi uzsākuši pakaļdzīšanos, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Tās laikā policisti konstatējuši, ka automašīnai uzliktas citas valsts numura zīmes. Pakaļdzīšanās turpinājās Tukuma pilsētā un noslēdzās Tukuma novadā Pūrē, kur tika bloķēts ceļš un bēgošā automašīna avarēja. Aizturēšanā tika iesaistītas sešas policijas ekipāžas un izmantoti dienesta ieroči.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess un aizturētas divas personas - 1971.gadā dzimis vīrietis no Rīgas un 1986.gadā dzimusī sieviete, kura ir ceturtā grūtniecības mēnesī. Pēc mediķu apskates, konstatēts, ka grūtniecība nav apdraudēta.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai personas nav saistītas citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā.

Foto: mixnews.lv

Komentāri