Aiztur trīs jauniešus par Siguldas novadā dzīvojoša uzņēmēja slepkavību, Mixnews.lv

Aiztur trīs jauniešus par Siguldas novadā dzīvojoša uzņēmēja slepkavību

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 2. janvārī plkst. 16:34

Valsts policija aizturējusi trīs jauniešus aizdomās par Siguldas novadā dzīvojoša uzņēmēja slepkavību laupīšanas nolūkos.

29.decembra rītā kāds strādnieks devās pie sava 63 gadus vecā priekšnieka, bet pie viņa dzīves vietas - privātmājas pagalmā - atrada vīrieša mirstīgās atliekas ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Līķis atradās aiz krūmiem, un, visticamāk, to bija mēģināts paslēpt. Strādnieks par notikušo nekavējoties ziņoja Siguldas policijas iecirkņa darbiniekiem.

Policija noskaidrojusi, ka slepkavība pastrādāta 28.decembra vakarā laupīšanas nolūkos, jo vīrietim bija nolaupītas personīgās mantas un aptuveni 7000 latu.

Aizdomās par šī nozieguma pastrādāšanu 30.decembrī tika aizturēti divi 1997. un 1999.gadā dzimuši jaunieši un 1998.gadā dzimusi jauniete.

Aizturētie savu vainu pastrādātajā noziegumā atzīst. Daļu nolaupītās naudas jaunieši bija jau iztērējuši. Abiem jauniešiem kā drošības līdzeklis ir piemērots apcietinājums.

Policija noskaidrojusi, ka viens no jauniešiem pie vīrieša iepriekš bija strādājis. Noskaidrots arī, ka trijotne noziegumu bija iepriekš izplānojusi kā laupīšanu ar uzbrukumu.

Nozieguma pastrādāšanā izmantots cirvis un divi naži. Uzņēmējam konstatētas sistas brūces un dūrieni sirds apvidū.

Kopumā četrās aizvadītajās brīvdienās notikuši vairāki vardarbīgi noziegumi, kas beigušies ar cietušā nāvi, ziņo LETA.

Jēkabpilī par 58 gadus veca vīrieša piekaušanu līdz nāvei aizturēts Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) darbinieks un viņa brālēns - Jēkabpils iecirkņa darbinieks. Izmeklēšanā iegūtā informācija liecina, ka abi vīrieši nozieguma izdarīšanas brīdī bija smagā alkohola reibumā.

Trešdien kādā dzīvoklī Liepājā, Turaidas ielā, atrastas 1952.gadā dzimušas sievietes mirstīgās atliekas. Sievietei konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, un aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēts bojāgājušās dzīvesbiedrs.

Šajā pilsētā atrasts arī miris jauns vīrietis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Tikai dažas dienas iepriekš viņš bija aizturēts aizdomās par sava tēva saduršanu. Sīkāk policija notikušo nekomentē - esot vairākas versijas, kuras izmeklēšanas interesēs netiek atklātas. Vīrieša nāves apstākļi tiks noskaidroti ekspertīzē.

Komentāri