Par notikušo sprādzienu Ziepniekkalnā sākts kriminālprocess; sprādziens noticis kāda autoservisa telpās, Mixnews.lv

Par notikušo sprādzienu Ziepniekkalnā sākts kriminālprocess; sprādziens noticis kāda autoservisa telpās

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 6. janvārī plkst. 13:44

Par svētdien Ziepniekkalnā notikušo sprādzienu Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu, liecina VP Rīgas reģiona pārvaldes ieraksts "Facebook".

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka svētdien Rīgā, Mālu ielā, blakus Ziepniekkalna kapiem, noticis sprādziens. Nacionālie bruņotie spēki (NBS), atsaucoties uz VP, vēstīja, ka negadījumā bojā gājis cilvēks.

Kā norāda VP, bojāgājušais ir 28 gadus vecs vīrietis. Noskaidrots, ka sprādziens noticis kāda autoservisa telpās, kuš nodarbojās ar kravas automašīnu hidraulikas remontu, un bojāgājušais ir šī autoservisa darbinieks.

Notikuma vietā atrastas trīs patronas un detonators, taču tie, visticamāk, nav vainojami sprādzienā. Sākotnējie speciālistu atzinumi liecina, ka sprādzis, domājams, kāds priekšmets, kas bijis pakļauts spiedienam, taču, kamēr nebūs saņemti pilnie ekspertīžu rezultāti, nevar izslēgt arī citas versijas.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess. Tāpat izmeklēšanas laikā ar ekspertīzi tiks noskaidrots precīzs sprādziena iemesls, kā arī precizēts, kādēļ autoservisā atradās munīcija.

Jau ziņots, ka notikuma vietā tika atrasti vairāki sprādzienbīstami priekšmeti, tāpēc turp bija devusies Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas (NMN) vienība.

Komentāri