Aizkaitināts privātīpašnieks ar akmeņiem apmētā atpūtnieku automašīnu, Mixnews.lv

Aizkaitināts privātīpašnieks ar akmeņiem apmētā atpūtnieku automašīnu (4)

фото

Kriminālziņas | 2014. gada 6. janvārī plkst. 17:37

Svētdienas, 5.janvāra, pēcpusdienā kāds zemes īpašnieks ar akmeņiem apmētāja divu atpūtnieku automašīnu "Honda", jo tūristi esot iebraukuši viņa privātīpašuma teritorijā, ziņo LETA.

Kā liecina Valsts policijas (VP) "Facebook" lapā publicētā informācija, divi atpūtnieki devušies uz Rīgas reģionā esošajām Vilkaču priedēm, bet pēc kāda laika pamanījuši, ka ceļa galā ir strupceļš, kur uz ceļa ir novietots šķērslis.

Kad braucēji mēģināja ar automašīnu doties prom, no tuvējās mājas izskrējis kāds vīrs, kurš acīmredzot bijis zemes īpašnieks, un sācis lamāties, lai abi braucēji nekavējoties pazūd no viņa privātīpašuma. Tūristi atvainojās vīrietim, tomēr zemes īpašnieks bija ļoti saniknots un sāka mest ar akmeņiem pa automašīnu.

Rezultātā automašīnai tika sabojāts bagāžas nodalījuma vāks, kā arī izsists aizmugurējais stikls. Kā policijai paskaidroja cietušie, braucot uz šo objektu, pirms tam nav bijušas nekādas norādes, ka tas ir privātīpašums un ka iebraukt aizliegts.

Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Izmeklēšana vēl turpinās.

Foto: no vietnes dziedava.lv

Komentāri 4
Egispirms 5 gadiem
Welcome to Latvia!
Vangažu apkārtne vienmēr ir bijusi kriminogēna. Cerams, ka vainīgo bargi notiesās, lai nevienam murmulim nekad neienāktu prātā tā izturēties pret tūristiem, kas pa ceļu brauc uz Vilkaču priedi.
ZANDA.pirms 5 gadiem
Čiekuri nav akmeņi...
ohsnappirms 5 gadiem
tevi pashu vaj nosvilinaat, nav ko braukt sveshaa zemee.